Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért szivárog ki a tinta a...

Miért szivárog ki a tinta a nyomtató patronból?

Figyelt kérdés

Kifogyott a fekete patron, volt itthon utántöltő. Felül azon a kis lyukon feltöltöttem, majd amikor nyomtatni akartam csak pacázott aztán egyre erősebben folyt alul kifele. Találtam olcsón utántöltőt, de ha megint kifolyik semmi értelme. Mit tegyek, hogy ne folyjon ki?

Egyik ismerősön szerint lehet, hogy ahol feltöltöttem, ott nem tömítődött vissza, és nincs vákuum ami megtartaná a tintát. Ez lenne a a probléma valóban?

Köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 9. 11:34
 1/1 EeJay válasza:
Tönkrement a patron- kuka. Tessék a neten utánanézni a nagyon olcsó utángyártott, utántöltős kupakkal ellátott patronoknak.
2010. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!