Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » G-Shock GBD 800 órámból...

G-Shock GBD 800 órámból kiszakadt a szíj. Akkor most az egész tokozást ki kell cserélni?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi baja volt, csak simán leejtettem erre leesett a szíj, de jobban megnézve az a fém "rúd" vagy micsoda ami a szíjat rögzítette az órához, az teljesen elhajlott, illetve ahova az illeszkedne a tokozásba, ott teljesen végig szántotta. De nem tudom mi lehet, mert tisztán láthatóan tépés nyomok ezek, viszont sima leeséstől esett le a szíj.

Most akkor ki kell cserélnem az egész tokozást/szíjat? Hol tudok hozzá rendelni alkatrészt?


2020. nov. 5. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg folyamatosan feszült a szíj a csuklódon, amiatt görbült el a rugós stift. Ez történhet, ha szorosra van állítva. A leeséskor pedig kipattant a már elgörbült stift a tokból.

Bármelyik óraszervizben tartanak ilyeneket szinte minden méretben.

2020. nov. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1

Ha a tokfület szétcseszte akkor valóban cserélni kell a tok felső részét az meg egy órásnál annyiba kerül mintha vennél egy új órát.

2020. nov. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!