Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap ovszerrel vedekeztunk,...

Tegnap ovszerrel vedekeztunk, nem ment el bennem, de kiszakadt a gumi. Szakadt gumival kb 20mp-ig csinalhattuk, utana vettuk eszre, hogy az egesz konkretan le van szakadva. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az elovaladektol is teherbe lehet esni, es mivel olyan ovszert hasznaltunk ami nem spermicides(durex), gondolom az elovaladek meg rajta is volt a baratom peniszen, bar elvileg ugye levegon elhalnak, es eleg sok ido eltelt amig megkereste a gumit meg kibontotta meg ilyenek. Lehetseges hogy kb 2 perc alatt meghaltak?

Ugye szinte lehetetlen ennyitol teherbeesni?

Peteeresem elott 5 nappal voltam ha ez szamit.



2017. ápr. 14. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Igen számít hogy mikor történt. Az esély szerintem minimális. Előváladékban sincs mindig élő spermium illetve 5 nap a maximum amíg elélnek (persze egy "adagban" nem az összes) szóval van esély de szerintem nem sok.

Ha aggódsz inkább vegyél esemény utánit. Ha nem tudsz akkor ha esetleg nem jön meg időben tesztelj egyet.

2017. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Elég kevés esélye van, de hát ugye nem lehet kizárni a teherbeesést sem. Nem lehetetlen.
2017. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Vegyetek síkosítót is a gumi mellé. Nekem síkosító + gumi kombóval még nem sikerült olyan durván tolnom, hogy kiszakadjon.
2017. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon kicsi az esélye.
2017. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszi hogy normalisan valaszoltatok, picit megnyugtattatok:)

Sikositon gondolkoztam mar, mert valamiert hiaba izgulok fel nagyon, eleg hamar kiszaradok, plusz meg szerintem a gumi is ratesz egy lapattal, es jobban szarit(pedig sikositott).

Akkor valoszinu hogy emiatt szakadt ki:)

2017. ápr. 14. 21:51
 6/10 A kérdező kommentje:
Esemeny utanit most szerintem az unnepek miatt nem tudnek iratni sajnos, de ha ennyire minimalis az esely akkor nem is akarok
2017. ápr. 14. 21:52
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Esemeny utanit ne eroltesd. Brutalis hormon adag es honapokra osszezavarja a tested.

Durex ahhoz kepest hogy márka, olyan rohadt budos. Nem tudom, csak engem zavar? A sima rossmann sajatmarkas sokkal jobb, kenyelmesebb, szagtalan es olcsobb. Viszont a sima kék Durex sikosito nagyon jo, azt ajanlom mert azzal tuti nem szakadtok ki.

2017. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

En nem ereztem mondjuk hogy budos lenne, de most utana olvastam es nagyon sok embernek kiszakad:/

Es megkerdezhetem, hogy a rossmann-os nektek egyszersem szakadt meg ki? Sikositoval hasznaljatok es azert?

2017. ápr. 14. 23:39
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Úgy büdös, hogy olyan szaga van mint egy gumigyárnak. Nem túl szexi.

Szerintem ez nem márkafüggő, csak sikosítás függő :)

2017. ápr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
En tenyleg semmit nem ereztem😄 Koszonom a segitseget, elkell meg, kezdo vagyok es parazok meg nagyon a vedekezes miatt:)
2017. ápr. 15. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!