Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen nyomtatót vegyek?

Milyen nyomtatót vegyek?

Figyelt kérdés

leginkább szovegeket szeretnék


40-50ezret szánok rá kb. es lezeresre gondoltam


nyomtatni, fénymásolni kellene és jó lenne ha alapból lenne benne kb.700 lapra elegendő toner és ne legyen nagyon draga bele a toner


hp,brothers márkában gondolkoztam


de nem tudom hogy a broters mennyire megbízható pl.ez


[link]



2020. nov. 10. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Valami kisirodai HP multifunkcionálist.

Pl. ezt:

[link]

A toner 2000-2200 oldalra elég, és kb. 5000 forintba kerül az utángyárott, tartalamzza a dobot is.

Tud tálcából szkennelni egy köteg dokumentumot, tud kétoldalasan nyomtatni, USB-n és hálózaton keresztül is lehet használni.

Tudom hogy a rá szánt összeg tetején van az ára, de megéri. Nekem már hat éve megvan, és ennyi ideig még egy printerem sem bírta (volt tintás Epson, lézer Samsung, stb)

2020. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért ezt választottam, mert az előző melőhelyemen két ilyen is volt, mindkettő már háromszor annyi példánynál nyomtatott lapnál járt (21000), mint amennyinél az előző Samu feladta, tönkrement a dob.
2020. nov. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó lenne nekem is ez, de ezt már újonnan nem lehet venni sajnos
2020. nov. 10. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért? Nem hagyta betenni a kosárba a linken, amit küldtem?
2020. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem beszerezhető, hívd fel, mit ajánl helyette. Nem ma keezdte a printerforgalmazást és javítást.
2020. nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!