Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha egy futár látja hogy mi...

Ha egy futár látja hogy mi van a dobozban, akkor finomabban bánik vele?

Figyelt kérdés

2020. nov. 15. 17:47
 1/8 anonim válasza:
17%

Ha én futár lennék, és rossz napom lenne, akkor pont hogy durvábban bánnák vele!

Ha pedig jó napom lenne, akkor sem érdekelne!

2020. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Istenem ilyen kérdéseket..... Ezért jó erre a retkes oldalra feljönni, szétröhögöm az agyam. 🤦‍♂️🤦‍♂️
2020. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
33%

Miért lettem lepontozva? Szerintem rávilágítottam a kérdés értelmetlenségére.

Hiszen ez futártól függ!

2020. nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

A futárok legtöbbször címre vannak fizetve.

Minél több címet lerak annál többet keres. Épp ezért nem feltétlenül fognak hímes tojásként bánni a csomagokkal. Persze egy árukár papírmunkával, többletmunkával jár, úgyhogy azért az igyekeznek elkerülni.

De nem az a futár aki kézbesíti az az egyetlen ember aki foglalkozik a csomagoddal. Több terítőjáraton, elosztóközponton át kapod meg a csomagod, bárhol összetörhet.


Az mondjuk mindenképpen hasznos lehet ha jóban vagy a futárral, nem csicskásnak tekinted és esetleg még jattot is adsz - ezért sokan le fognak pontozni, de 1. nem érdekel, 2. működik! Amikor a futár név szerint köszönt és megkérdezi hogy van a kutyám akit szintén név szerint ismer, na akkor biztos lehetek benne hogy nem úgy fogja odab..ni a csomagot. :)

2020. nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Így fog bánni vele, ha rossz napja van :D

https://www.youtube.com/watch?v=Wpa1mOC80Rk

2020. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Le se szrja mi van benne, meg honnan tudná mi van benne?
2020. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

onnan tudja, hogy mi van benne, mert a doboz így néz ki:


[link]

2020. nov. 15. 19:55
 8/8 anonim válasza:
81%
Hát ha normális becsomagoltad, tettél hungarocellt, akkor nehezen tud megsérülni
2020. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!