Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik ilyen képességgel...

Létezik ilyen képességgel rendelkező okosóra/karkötő?

Figyelt kérdés
Olyan okosórát/karkötőt keresek, (vagy ha van más eszköz, app, az is érdekel) ami figyeli az alvásomat, és a megadott ébresztési időpontig a legfelületesebb alvásszakaszomban ébreszt fel, amikor a legkönnyebb felkelnem.

2020. nov. 18. 03:06
 1/4 GepEpito ***** válasza:
77%

te sem íród le hogy milyen árba. mindegy? ha mindegy akkor Apple Watch. Még a véroxigén szintet is méri! És végül is megfizethető a legkisebb verziója, annyi mint egy telefon. Én nekem nek okosóra, maradok a telefon óra mutatónál. Részletek:

[link]

2020. nov. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Létezik.

Évekkel ezelőtt,ajándék volt Huawei telefonhoz a Band B0 "óra".

Ez volt az alapfunkciója.

2020. nov. 18. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a huawei Watch fit is tudja ezt a funkciót.
2020. nov. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mar szinte minden ilyem okoseszköz tud pulzust mérni az alapján pedig kikombinálja a hozzhá tartozó appal, hogy milyen fázisban mennyit aludta az ember. Viszont annak semmi értelmét nem látom hogy akkor jelezzen mikor félálomban vagyok, miközben még bőven aludhatnék. Megnézve egy esti alvást folyamatosan váltják egymást az alvási ciklusok, mélyalvás, rem alvás stb.
2020. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!