Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik az olcsóbb? Gépet...

Melyik az olcsóbb? Gépet venni vagy összeállítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenleg van egy elég régi laptopom,és karácsonyra egy új asztali gépet szeretnék kérni. Sajnos viszont nem tudom eldönteni, hogy melyik opció lenne az olcsóbb.

Egy viszonylag erős gépet szeretnék,hiszen kéne sulihoz is meg játszani is.

Oldalak linkjét is elfogadom amiken szerintetek jó árak vannak,vagy amiről ti vettetek esetleg gépet.



2020. nov. 25. 14:31
A kérdező szavazást indított:
kész gép
összeállított
31 szavazat
 1/9 meszike91 ***** válasza:
100%
pcx, vagy ipon
2020. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amelyikért kevesebbet fizetsz. Van ahol az összepakolás gazdaságosabb, van ahol a kész konfig.
2020. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
A kész konfigba általában rossz a táp
2020. nov. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjánól egy kutya árban, de sokszor az előre összerakott olcsóbb, mert kispórolnak sok dolgot belőle:

- rossz táp

- fapados alaplap, videokártya (1 ventis), RAM

Ezek miatt ha lehet, akkor messziről kerülni kell az előre összerakott gépeket.

2020. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát össze állítani nem kerül pénzbe az biztos legalábbis azon a két oldalon amit az 1-es is említett.
2020. nov. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Pcx ipon. Ahogy elöttem us irták
2020. nov. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Morzsi007 ***** válasza:

Én nem rég raktam össze egy “újabb” gépet, a régit 10 éve válogattam össze és az helyett kellett valami új.

Alaplap, RAM,SSD, cpu hűtő, újak Ipon-ról rendelt, CPU, VGA, táp hardverapró, használtan. Ha esetleg segítene a döntésben.

2020. dec. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha össze tudod rakni, és biztos vagy a kompatibilitási dolgokjban, 2-3 helyről is összepakolhatod az alkatrészeket attól függően mi hol olcsó. Vagy ram, ház, cpu, esetleg alaplap használtan, ssd/hdd, táp, vga újonnan is nagyon jó kombináció.
2020. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
PCX-en segítenek
2020. dec. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!