Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeállítottam egy minél...

Összeállítottam egy minél olcsóbb konfigot, ez így működőképes együtt, összepasszolnak a dolgok egymással? (többi lent)

Figyelt kérdés

link: [link] png


Illetve érdekel bármilyen vélemény a konfigról, elsősorban játékra szeretném használni egy full hd-s lcd monitorral.



2019. dec. 31. 19:16
 1/4 A kérdező kommentje:
2019. dec. 31. 19:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Proci+lap nem tudom hogy kompatibilis-e, de az a ház rettenetes ötlet, 7500 pénz és ablakos, két ledes ventillátort és egy tápot is kapsz hozzá - itt valami nagyon nem kerek. Pláne így, hogy veszel hozzá normális tápot is, azt tippelem hogy borzalmas lehet az anyaghasználata, találkoztam olyan gépházzal aminek a menetei szó szerint egyszeri használat után tönkrementek, az az érzésem hogy ez is az a kategória. 10-11 alatt nem nagyon van rendes ház, de ha az már nem fér bele én olyat választanék ahol legalább a funkcionalitás többnyire rendben van, nem olyat amin felesleges extrákért fizetek.
2019. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

PSU: be quiet 400w

FSP Hexa 85+


VGA: RX 570

2020. jan. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

GTX 1650 helyett legyen RX 570 az olcsóbb és erősebb is és akkor az I3 helyett jöhet egy Ryzen 5 1600 ami sokkal jobb vétel csak az alaplapot is cseréld le valami hasonló áru B450 re


Meg talán a ramot 3000 mhz re ha belefér

2020. jan. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!