Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Itt valakivel már előfordult,h...

Itt valakivel már előfordult,hogy letiltotta a fiókját az instagram,arra hivatkozva hogy megsértett valamilyen szabályt? Mert velem pont ez történt egy hete, írtam az instagramnak rengetegszer és ugyanazt az üzenetet küldik el mindig.

Figyelt kérdés

Érdemi változást nem hozva.Rengeteg barátom van ott,akivel ezen az alkalmazáson keresztül beszéltem,rengeteg kép ami még az előző telefonaimból ragadtak ott.

Akivel hasonló történt visszakapta?Ha igen milyen lépéseket tett?



2020. dec. 8. 15:17
 1/2 Szirty ***** válasza:

Biztosan előfordult.

Próbáld meg betartani a szabályokat!

2020. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát, valami komoly gond lehetett a profiloddal, mert én pld. sértő tartalomért kaptam már párszor figyelmeztetést, de csak kaptam egy értesítést és eltávolították a képet, a profilomat nem tiltották egy percre sem.
2020. dec. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!