Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy canon mg 5450 nyomtató...

Sanyi Szabó kérdése:

Van egy canon mg 5450 nyomtatóm. A fejet átmostam meleg vizzel mert kiirta a B203 hibakodot. Most a PBGK nagy tintapatronom pl. fuvokaellenörzésnél az első fele halványabb a második fele meg sötétebben nyomtat. Pont a fele vizszintesen. Mi a gond?

Figyelt kérdés

#nyomtató #nyomtatófej #canon mg 5450 #csikos nyomtatas
2020. jún. 20. 07:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Kuka. Legközelebb olyat vegyél, aminél a patronban van a fej. Kevésbé szárad be és ha be is szárad, elég patront cserélni, nem kell kidobni a nyomtatót. Pl. M3650s.
2020. jún. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ma kezdtem a nyomtatást, olyannal kezdtem amiről írtál de drága a fejes patronok cseréje, ezért tértem át a csak patront cserélekre. Először Hp vettem na az folyton beszáradt majd egy Canon MG5450 azzal az lett hogy minden 3 sort kihagy a fekete patron, ezért vettem egy Canon MG5750-et ez meg 2.5 év után jött a hibakóddal. Egyébként ugyanaz a nyomtatófej van mindkettőben.
2020. jún. 21. 20:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Az MG5450 beindult kb. 5 év után. Szesszel átmostam. Most úgy megy mint egy új. Igen, én is csodálkoztam.
2020. jún. 30. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!