Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mikorra várható a csomag...

Mikorra várható a csomag érkezése? Erre a csomagra is vonatkozik a csomagkövetési funkció a magyar posta oldalán? Ha nem fér bele a postaládámba a "levél" akkor hagynak nekem valamilyen értesítést?

Figyelt kérdés
Nov 17.-én rendeltem terméket az eBay nevezetű oldalról, kínai raktárból. Nov 28.-án értesültem ,hogy a magyar posta csomag nyomkövetés felületén ,hogy "felvétel a feladótól" üzenet érkezett. Most pedig dec 9.-e van, és semmi értesítés 28.-a óta. A posta levélként sorolta be a küldeményt, pedig egy nagyobb tárgyról van szó.

2020. dec. 9. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A megrendeléstől számítva két hét és két hónap alatt bármikor megérkezhet.
2020. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Necces, az is lehet, hogy a karacsony miatt januarban jon meg. Ilyenkor mar nem erdemes rendelni ebay es tarsairol.
2020. dec. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na akkor tisztázzuk. A levél az levél a csomag az csomag.

Nemzetközi viszonylatban nem ugyanaz a levél mérete, mint belföldön.

Ha valóban levél és a belföldi méreteket meghaladja értesítést fogsz kapni, papír alapút vagy sms-t ha van rajta telefonszám.

Ha csomag, azt meg kell próbálniuk kézbesíteni címhelyen.


Ezek a levelek sok esetben azért érkeznek olyan nehézkesen, mert beérkezik az egyik üzembe, vámon mennek át, érkeztetik másik üzemben. Aztán küldik a te postádhoz, vagy éppen máséhoz, ezért újra küldik és egyszer beérkezik a jó helyre, majd megkapod. Végre. Illetve a kézbesítő máshova dobja az értesítőt, te meg vársz, vagy helyettes kolléga van, vagy ő helyettesít és már xy a négyzeten körzetet visz, ahol az elsőbbségi és az ajánlott élvez elsőbbséget, ezért a megírt értesítő bent várja az asztalon, hogy kivigyék.


Nagyjából ennyi a sztori sajnos.

2020. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!