Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam vissza a...

Hogyan állítsam vissza a google fiókom??Köszönjük annak megerősítését, hogy hozzá tud férni a megadott kapcsolattartási e-mail-címhez.

Figyelt kérdés

Sziasztok problémám az k********@gmail.com nem tudok bejelentkezni elfelejtettem a jelszót rá megyek el felejtettem a jelszót 06*******81 telefonszam van beállítva de nem tudom így vissza állítani nem férek hozza a telefonszámhoz

email címet kér el küldi emailba kódot be másolom a kódot le okézom ezt írja ki


Köszönjük annak megerősítését, hogy hozzá tud férni a megadott kapcsolattartási e-mail-címhez.

A Google sajnos nem tudta

ellenőrizni, hogy Öné-e a következő azonosító: ********@gmail.com. További információ arról, hogy miként állítható helyre a fiókja."


Mit kéne csinálnom? Köszönöm szépen előre a segítséget!


2020. dec. 10. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Egy régi készülékről amibe beléptél

2. Írsz a Googlenek, de kicsi erre az esély

2020. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tehát volt egy Gmail fiókod, amihez helyreállítási telefonszám be volt állítva, de ez már nem a te számod, nem férsz hozzá. Ezen kívül volt beállítva egy másodlagos email cím, ami nem lett megerősítve, így nem tudja a két mail címet összekötni.

Jól látom a helyzetet?

2020. dec. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen
2020. dec. 10. 17:39
 4/8 A kérdező kommentje:
Báj az nincs beállítva email mit tegyek?
2020. dec. 10. 17:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Fel.tudom törni??
2020. dec. 10. 18:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni. A Gmail szerint annyi közöd van a fiókhoz, mint nekem. Ez egy biztonsági rendszer.


Próbálkozz, hátha eszedbe jut a jelszó. Számítógépen vagy telefonon nincs elmentve a jelszó?

2020. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod feltörni. Max az általad használt jelszavakkal tudsz próbálkozni.
2020. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így sehogy. Apámnál ugyanez volt, bár ő valamit elbénázott és a telefonra küldött kódot sokszor elbénázta, aztán letiltotta a google. Email-re kértünk mi is jelszóhelyreállítást, azonosítást is végeztünk, de semmi,kiírta,hogy nem tudja beazonosítani. Aztán egy sms kóddal 1 hét múlva sikerült. Szóval az a tapasztalatom, hogy sms kód nélkül nem tudod helyreállítani, ha más azonosítási lehetőség nem volt anno beállítva.
2020. dec. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!