Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a baja az msn-nek? (folyt....

Mi a baja az msn-nek? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Egyszer észrevettem,hogy kb 60 ismerősöm neve eltűnt a listámról.

Egyszerűen törlődtek az msn-emről.

Párat újra felvettem,é az fel se tűnt nekik,azt mondták h én mindig is látható voltam náluk.

Valamelyik törlődött ember írt is nekem.

Ezek után másnap nem tudtam bejelentkezni.

Többször is megpróbáltam,és végül kb 12x-re sikerült.Most nap mint nap ezzel szerencsétlenkedek,kb 12x próbálok bejelentkezni.

Meg akartam nézni a hotmailmet és azt írta ki h törölve vagyok a rendzerből.:S

és h a számomat kell megadnom,oda küldene vmt és azzal a kóddal majd bejelentkezhetek.

Nem adtam meg a számom,megpróbáltam simán még 1x és akkor sikerült.

Mi lehet a baj?(semmi féle reklám hülyeséget nem szoktam küldözgetni,vírust sem stb...)

öszi ha valaki végigolvasta:)(és a bunkó megjegyzésekből nem kérek.)


2010. aug. 12. 10:23
 1/4 anonim válasza:
Esetleg az eleht hogy valaki feltörte az msned, jelszavak stb. És szórakozik veled. Igaz hpgy sok hibája van az msnennek de ilyen "sulyos" dolgokat nem követ el. Szóval szerintem nézz utánna vagy valahogy probáld meg kideríteni. Esetleg jelszóváltoztatást csináltál már? Nekem is volt ilyen csak mondjuk nekme annyi volt hogy nem akart beengedni se faceebook se msn se hotmail és mind a 3nak ugyanaz volt a jelszava. kiirta hogy nem helyes a jelszavam. megváltoztattam és azota minden rendben van vele.
2010. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam a jelszóváltást,de még mindig ugyanazt csinálja:S

Csak kb 12-ik próbálozásra tudok bejelentkezni és néha ki is jelentkezik.

2010. aug. 13. 10:07
 3/4 A kérdező kommentje:
mostmár egyáltalán nem tudok belépni:S
2010. aug. 13. 17:42
 4/4 Kozma Zsuzsi válasza:

Akkor probáld meg kitörölni és újra telepíteni


remélem tudtam segítenniii

2010. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!