Mi lehet a baja? Folyt lent

Figyelt kérdés
A speed link 2.1 es hangfal szetnek az egyik hangszoroja mikor hallgatom berezeg de mitöl?:
2010. jún. 13. 14:56
1 2
 1/11 z o l i válasza:

Ötleteim:

- a lejátszó egységed kimenete torzítja a jelet (ott kéne egy beállítást eszközölni)

- a membrán sérült (ha van másik páros hangszóród, vagy akár egy fül/fejhallgatód próbáld azzal, s ha ott nincs gond, erősen gyanítom a hangszóród sérült; esetleg próbáld másra is rákötni, ha pl. most pc-ről megy próbáld egy mp3 vagy tv, bármi másra rákötni. Ha ott is zörög, biztosan sérült a hangszóród)

2010. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen leeset multkor:(((
2010. jún. 13. 18:38
 3/11 Jovanny ***** válasza:
Hát akkor eltört a felfogatása. Szedd szét, nézd meg, meg tudod-e ragasztani.
2010. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 z o l i válasza:
Ha a tekercs kiszakadt a membránból akkor azt hiába ragasztja, bár egy próbát mindenképp megér!
2010. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de szól csak rezeg
2010. jún. 13. 21:41
 6/11 z o l i válasza:
vagy azért mert kiszakadt a papírmembrán, vagy mert a tekercs szakadt ki a membránból; ha nem sajnálod szedd szét, lehet javítható, bár olyanról még nem halottam hogy szakadt membrán megfoltoznak - az már erősen minőségromlást eredményez.
2010. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Jovanny ***** válasza:
Nem hangszórójavítás miatt ajánlottam, hogy szedje szét. :) Én úgy jártam, hogy leesett az egyik szatelit, és a hangszóró rögzítése tört ki a házból, azért rezgett erre gondoltam, bocs ha félreérthető voltam.
2010. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 z o l i válasza:

jogos! :P (félre értettem)

Lehet menthető a helyzet...

2010. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ha garanciás akkor garanciával visszaviszed, senki meg nem mondja hogy leejtetted.

Ha nem akkor szigszalag, palmatex.

2010. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de szétszedni sem tudom mert mulkot öszeragasztottm
2010. jún. 14. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!