Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik porlasztó használható...

Melyik porlasztó használható alternatívaként Vype eTank Sub, Vype eTank Mini e-cigihez? Használt e már valaki más márkájú porlasztót ezekkel az e-cigarettákkal?

Figyelt kérdés

2020. dec. 16. 14:09
1 2
 1/11 anonim válasza:

Aliexpressen vagy 100 cég árulja, csak ne "vype coil"-ra hanem "EUC coil" vagy Vaporesso EUC coil"-ra keress rá, 8 dollár körül van az alapár, a "ceramic" illetve az EUC CCELL és EUC MESH típusok drágábbak. (Arra is figyelj, hogy az alin a szállítási időtartamok 12-100 nap közt vannak, tapasztalatom szerint a "china post small packet" viszonylag gyors, általában 3 hét vagy azon belül, a "cainaiao economy" meg jó esetben 50 nap, de inkább több.)

Saccperkábé a nagyobbik egy Vaporesso klónja, valószínűleg a Veco One-é. Sztem nem egy nagy durranás a cucc, én Eleaf Ijust S-t használok, az jobb.

2021. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom így.
2021. jan. 15. 09:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Valóban emlékeztet egy vaporesso termékre.

(Bár amikor először nézegettem, teljesen más

helyre "vitt a net")

Ha valóban ilyen porlasztó kell bele, itt van:

[link]

2021. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Vaporesso EUC coil kell bele az egyértelmű, én azzal használtam amíg megvolt. Aliról azért érdemesebb venni mert onnan megkapod 7,5-8 dollár közt dobozát, itthon meg jó esetben 4-5000 közt, a dohánybolti ár asszem 5000.
2021. febr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi, már megrendeltem az ALI-ról, de teljesen másfajtát küldtek. Most próbálom elérni, hogy küldjenek azt amit rendeltem (EUC Coil, 0,3ohm).
2021. febr. 15. 10:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Évek óta rendelek az Aliról, az egyik cuccomba pont ez a

fajta porlasztó kell (én a 0.5-set használom), soha nem

küldtek mást, mint amit rendeltem .

Nem értem: mi mást küldtek?

2021. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]

a fotó amit kaptam és a printscreen, amit rendeltem és fizettem. Ja és 10 db helyett egy 5-ös csomag jött.

Rendeltem egy másik fajta a porlasztót is a Mini e-cigibe, az még nem jött meg.

2021. febr. 16. 08:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom: mi történt, soha nem jártam így.

Fentebb ajánlott linken az esmoker-nél még

van egy csomag 0,3-as.

2021. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az egyik link ahonnan én rendeltem

2021. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. febr. 17. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!