Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Kontroller...

Tudnátok segíteni? Kontroller ügyben PC-hez.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Hama uRage Vendetta 200 unleashed vezetéknélküli konrollerem. PC-hez vettem. És az lenne a gond, hogy bedugom felismeri, de használni nem tudom. Drivert leszedtem az oldalukról. Válaszokat előre is köszönöm

2021. jan. 10. 19:35
 1/8 A kérdező kommentje:
vezetékkel se tudom használni, de ugye felismeri
2021. jan. 10. 19:36
 2/8 anonim ***** válasza:
A PC hez a legjobb az Xbox kontroller! A gyári. Bekapcsolás, és megy. Minden játékkal.
2021. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem én, de ha már megvettem akkor csak jó lenne, ha tudnám használni
2021. jan. 10. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Windows 10 ugye?

A Microsoft ugyanis megszüntette a "nem ismert" kontrollerek plug and play támogatását.

Nem próbáltam de ez a video/cikk [link]

segíthet.

A kínai kontrollerek telepítését mutatja be.

Javaslatom (nekem is),

Add el ezt a HAMA dolgot,és vásárolj xbox kontrollert. Megkíméled magad a rengeteg idegtől,ami használat közben tapasztalsz a noname kontrollerekkel.

Én sem xbox kontrollert vettem elsőre,gondoltam hogy amennyit használom (1-3 játékhoz),minek a drágább...Tévedtem.

Amiket próbáltam,az egyik nem ismerte fel-mint neked-

a másiknak a gombkiosztása keveredett meg minden játéknál máshogyan,

a harmadikat a UBISOFT játék/Uplay(akkor még) nem negedte használni.

2021. jan. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Árukereső vélemény:

"A Microsoft megszüntette az úgynevezett "nevesincs" vezeték nélküli USB adapterek támogatását Windows 10-re (Win 7 és társai problémamentesek). Tehát a "plug and play"-ből lett egy kis szenvedés. Az interneten van egy videó (keresd: "How to install drivers for Xbox 360 chinese wireless receiver") amivel helyre lehet hozni, mivel e nélkül lenne egy működésképtelen kontrollerünk. "

2021. jan. 11. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam laptoppal és ott működik
2021. jan. 11. 09:35
 7/8 A kérdező kommentje:
megoldottam, vettem egy xbox one kontrollert
2021. jan. 11. 19:38
 8/8 anonim ***** válasza:
helyes.. semmi más nem jó.. konkréten mindet végigpróbáltam. elköltöttem sztem a PCs karrierem alatt 40e ft ot kontrollerre. Órákat szenvedtem a Yojtokey, stb programokkal a kiosztás miatt.. ezután a jofogáson vettem használtan(szinte új) 7500ft xbox (bluetooth) kontrollert, azóta minden megy :-)) usb-n és vezetéken is.. bele dugom a fülhallgatót... fantasztikus :-)
2021. jan. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!