Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Samsung watch nem engedélyezi...

Samsung watch nem engedélyezi az email applickációt huawei telefonnal?

Figyelt kérdés
Huawei telefonom volt és azzal nem lehetett a samsung galaxy storból leölteni az órára az email applikációt, csak az outlookot. Feleségemnek samsung telefonja volt és neki volt email applikáció. Én közben váltottam samsung telefonra és azzal le tudom tölteni az email applikációt. A feleségemnek meg a cég lecserélte a telefont Huaweire és amikor átraktam az órát az új huawei telefonjára nem volt rajta az email applikáció és most viszont nála nem találom a storeban az emailt csak az outlookut.

2021. jan. 20. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a Huawei Windowst használ, a Samsung meg Androidot?
2021. jan. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem. mindkettő android. illteve mind a 4 mert az én előző huaweiem is android volt a feleségem samsungja is és az én új samsungom is illetve a feleségem új huawei telefonja is.

Arra gyanakszom, hogy az email applikáció az egy samsung applikáció és nem engedélyezik más de legalább is a huawei telefonokon.

2021. jan. 21. 10:35
 3/6 A kérdező kommentje:
De rendeltem egy Samsung telefont a feleségemnek mert a samsung health sem működött rendesen a Huawei telefonon és ha már van galaxy órája akkor tudja használni. szóval kíváncsi vagyok. ha azon megint lesz email applikáció akkor tuti hogy csak más (legalább is a huawei) telefonokon nem engedik használni valamiért.
2021. jan. 21. 10:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha gmailos vagy, akkor azon keresztül lehet levelezni.
2021. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bármilyen emailel lehet levelezni de az órán kell hogy legyen előbb egy email applikáció. Vagy az outlook, vagy a samsung saját email applikációja.

A probléma az, hogy a huawei telefonokkal nem engedi letölteni az email applikációt, csak az outlookot. Telefont váltottunk és amikor átrakatam és párosítottam az új telefonnal le is szedte magától a már fent lévő email applikációt mert látta, hogy nem samsung.

2021. jan. 23. 10:42
 6/6 A kérdező kommentje:

Na szóval az új samsung telefonnal amit rendeltem működik. Azzal megint engedi hogy feltegyem az email applikációt és tökéletesen működik és kapcsolódik. (korábban ezt nem említettem, de huawei el a kapcsolat is elég gyenge volt és sokszor megszkadt illetve a health applikációt sem tudtam futtatni, vissza kellett rakni az egyel korábbi verziót) és még egy észrevétel, hogy vettem egy okos mérleget xiaomi mi scale2 és nem működött az én P20 telefonommal a samsung health applikációval, csak a saját xiaomi applikációval. pedig direkt azért választottam mert az applikációban fel van sorolva a listában.


ennyit arról, hogy az androidos telefonok és kiegészítők kompatibilisek egymással.

2021. jan. 23. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!