Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mien mmorpgvel kéne játszanom :D?

Mien mmorpgvel kéne játszanom :D?

Figyelt kérdés
mien mmorpg ét ajánlotok nekem ? wowot ne irjátok wowoztam 2 évet de most valami mást szeretnék kiprobálni és a metint se irjátok mert azaz mmorpgék alja ... ha lehet ingyéé legyen a game nincs pénzem ienekre
2010. aug. 15. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
"mien ien game" ezek miLYen szavak te balfas z?
2010. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Aion, Perfect world, hasonlóan küldikre alapulnak mint a wow. Én viszont erősen a Lineage 2-t ajánlom, ami inkább farmolós, mint küldizős. Kis változatosság. :D
2010. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Runes of magic vagy cabal
2010. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
anyád a balf4sz a mien-el meg a gamel mi a bajod nyomorék ?
2010. aug. 15. 23:14
 5/10 anonim ***** válasza:

ha lehet ingyéé legyen a game nincs pénzem ienekre


ha lehet ingyen legyen a játék, (mert) nincs pénzem ilyenekre.


Mien = milyen


Amúgy a kérdésre visszatérve >Aion<. Más rendes mmorpg játék nincsen a World of Warcraft-on kívűl.

2010. aug. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha látnád az én kérdéseimet... Teljesen jó helyesírás és vesszők is mind megvannak, valamint érthető és szóismétlés nélküli. Ráadásul mindig megnézem a piros aláhúzásos (hibás) szavakat, és kijavítom mert valószínűleg rossz. És nem rövidítek szleng szavakkal (csak ritkán).
2010. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 EeJay válasza:
Hát semiennel! Legyen életed. A játékfüggőknek beszűkül az agyuk. Ezek a játékok pedig secc-perc függővé varázsolnak. Aki sokat ül a képernyő előtt annak a viselkedése is gépies lesz, ÜRES!!! Olvass
2010. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a miennel az a baj hogy nem tudsz magyarul . dagadt kaksi
2010. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Inkább ne MMORPG-zzél.Függőséget okoznak.
2010. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lesz karácsonyra egy nagyon jó most nem tudom a nevét hirtelen valami Vurlantus vagy mi , de marha jo grafja van :D
2010. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!