Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a routeremmel?

Mi lehet a routeremmel?

Figyelt kérdés

Mostanába folyton elmegy a net miatta... semmit nem csináltam vele, ilyenkor azt jelzi ki hogy limitált a kapcsolat, és nem is lehet fellépni az admin felületére, de amint kihuzom majd bedugom, egyből működik minden...

Nem igazán tudok többet mondani, mert én se tudom mitől csinálhatja ezt... SMC7004VBR a router fajtája, eddig sose csinált ilyet.. (Nem néztem idáig de mintha mindig ugyan akkor "kapcsolna ki", de nem biztos)


2010. aug. 17. 01:59
 1/3 anonim válasza:
Az utolsó mondat alapján a DHCP beállítása segíthet. Ez MAC címhez rendel statikus IP címet.
2010. aug. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
Nekem is hasonló volt a problémám, folyton ledobált. Mióta lejelszavaztuk semmi baj nincs a nettel , ha eddig nem volt te is tegyél rá valami jó erős titkosítést, és állítsd offra a SID küldést.
2010. aug. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 EeJay válasza:
Nekem ugyanezt a problémát csak a router cseréje oldottam meg. Egy FIRMWARE (!!!) frissítést megér, ha nem tudod hogyan kell inkább bízd szakemberre vagy a szomszéd számtekzsenire/hálózatiszakemberre. Mert az már sacc mindenhol van és köztudottan ingyen dolgoznak :D
2010. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!