Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám összehozni, hogy...

Hogy tudnám összehozni, hogy a vezeték nélküli routeremmel (TP-LINK WR340GD) működjön a telefonon a wifi?

Figyelt kérdés
Konkrétan Iphone 3G-vel szeretném összehozni, de előtte Nokia 5800-ám volt és azzal sem sikerült, de laptoppal simán kapcsolódik
2010. okt. 10. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nekem is van wifi routerem pont ma állitottam be és 5800 nokiát használok.

nekem annyi hogy amikor feltelepitettem a routert akkor letitkositottam hogy más ne férjen hozzá és azt a kódot kell beirnom a telón is amikor megtalálja a hálózatot és kapcsolódok hozzá és működik is, tudok netezni msnezni meg mindent az egész lakásba.

pontosan miért nem sikerült összhozni? mit ir ki a teló?

2010. okt. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Rendesen érzékeli a wifi jelet és belemegyek a böngészőbe és csak tölt majd kiírja hogy nem tud csatlakozni a szerverez, de nincs korlátozva a wifi
2010. okt. 10. 13:50
 3/14 anonim ***** válasza:
hozzáférési pontot is átállitottad wifi-re?
2010. okt. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az ipone-nál nem kell mert ha levan tíltva a 3G akkor autómatikusan a wifire kapcsolódik, itt szerintem a router beállításokkal van gond sajnos
2010. okt. 10. 16:27
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem akkor csinálta ezt amikor még nem telepitettem fel rendesen cd-ről csak összedugdostam, de biztos nem ezért van mert nekem akkor semmiféle net nem volt se laptopon se sehol. viszont a hálózatot látta a telóm csak azt irta ki hogy érvénytelen szervernév
2010. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez az érvénytelen szervernév volt nekem is az 5800-án. Akkor írd le léccives hogy mitcsináltál pontosan mert én is megpróbálom akkor.
2010. okt. 11. 15:35
 7/14 anonim ***** válasza:

amit kaptam lemezt a routerhez arról telepitettem fel a routert. gondolom az addig megvan hogy a böngészőbe beirod a routered cimét és akkor beirod az admin-admin-t. utána kihoz egy menüt ahol a routert tudod testreszabni és akkor beálitod a kapcs. tipusát(én esetembe pppoe) beállitod hogy legyen wireless. utána a lemezt beteszed és arról csak a nextet nyomogatva feltelepited majd a végén ha jól emlékszem itt kell belőni a wifi jelszót.

innentől nekem volt hálózat és a jelszót a telefon elfogadta megjegyezte és azóta is használom itthon

2010. okt. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
természetesen közbe vannak lyen töltelék kérdések hogy hol laksz ezeket értelem szerüen végig kell pöcögtetni közbe
2010. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen eddig oké, az lenne a kérdésem hogy neked hátul a routerbe hogy van bedugva a kábel? Mert nekem úgy van hogy a net kábel is a portba van bedugva és nem abba a kékbe ahova eredetileg kell, mert ha abba dugom akkor nem érzékeli a netet, az létezik hogy azért nem mert nem a cd-vel telepítettem?
2010. okt. 12. 18:39
 10/14 anonim ***** válasza:

hát a netet mindenképp a WAN kékbe kell dugni a gép-routert összekötö kábelt az 1esbe. nekem igy van

valami nagyon nagy gáz van ott ha nem érzékeli a netet ha a wanba dugod.

2010. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!