Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Akarok venni egy xbox one-t...

Akarok venni egy xbox one-t vagy ps4-et. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Még sosem volt egyik sem és fogalmam sincs hogyan működik, melyik miben jobb, stb. Melyik éri meg jobban, használtam vagy újonnan érdemes venni, stb. Aki tudja az mondja el a véleményét. Köszönöm.
2021. febr. 19. 18:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Még pluszba annyi hogy az számít hány gigás?
2021. febr. 19. 18:32
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan kezdjek neki?"


Például döntsd el, melyik címekkel szeretnél játszani..

2021. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

"Még pluszba annyi hogy az számít hány gigás?"

Persze. Minnél több gigás, annál több játék fér el rajta. Én szerintem legalább egy 250GB-os legyen.

2021. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

PS4:

Rengeteg exklúzív játék, nincs egér-bill támogatás. Fenn áll az SSD csere lehetősége garanciavesztés nélkül.

Xbox One:

Windows-zal nagyon jól kommunikál játékok terén, ami megjelenik PC-re az általában Xbox-ra is. A W10-es Microsoft Store-jában megtalálható játékok legnagyobb része ott van az Xbox Store-ban is ebből kifolyólag a multi játékok minden esetben crossplayek ezen gamek listájában. Ám de kevesebb az exklúzív cím. Egér-bill támogatás rengeteg játéknál. SSD-t lehet bele rakni a HDD helyére de csak a konzol teljes szétbontásával ezáltal garanciavesztéssel.


Neked kell eldönteni hogy inkább PS4 ezáltal God of War, Spider-Man és hasonló játékok; vagy Xbox One és ezáltal Forza Horizon-Motorsport, Crossplay Minecraft és hasonló játékok.

Tárhely pedig értelemszerűen azért számít mert minél nagyobb a tárhely annál több játék fér a konzolra egyszerre (mindkét konzol esetében 500GB, 1TB, és általában limitált 2TB verziókban kaphatóak)


Én személy szerint már egyiket se vennék, itt az új konzol gen, pár hónapon belül kapható lesz a PS5 és az Xbox Series S/X, azok között éri meg nézelődni inkább. A Series S 500gb-ban kapható, a Series X 1TB-ban a PS5 pedig 825GB verzióban zsebelhető be (pontosabban lesz bezsebelhető).

Nyílván a fent leírtak fontos részei az új generációra is igaz (pl a PS exklúzivitása és az Xbox PC-re hajazó játéktára).

Üdv

2021. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2021. febr. 19. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!