Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ennyire inteligensek lennének...

Ennyire inteligensek lennének a lopásgátló cimkék? Egyáltalán hogy működik ez a rendszer?

Figyelt kérdés

Tegnap több ruhadarabot is vásároltam a Decatlonban, közös bennük, hogy mindegyik fekete volt, kifele menet pedig becsipogott a kapu. Jött a biztonságiőr, elkérte a blokkot, és közben a mobilján elindított egy alkalmazást, amin megjelentek egymás alatt a vásárolt áruink fotói, úgy, hogy a szator a kezemben volt, és semmit ki nem pakoltunk, továbbra is a kapuban állva megkérdezte, hogy bicajos kesztyűt vettem. Mondom igen, és kivettem a szatyorból.

Jó, mert nincs rajt a blokkon, szóval valahogy a szatyorban lévő lopásgátlókat olvashatta ki.

Pénztáros sikeresen összefogta valami mással. Visszaléptünk, kifizettem, és eljöttem, nem volt semmi megalázó tortúra, a pénztáros meg van 3x is elnézést kért.

Itthon csak egy kis fémlemezt találtam a kesztyű cimkéjében, de ezekszerint adatot is tartalmazhat, és ha nem volt bevíve a pénztárgépbe akkor jelez? Nekem legalábbis ez a tippem.


2021. febr. 21. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
MEg kell törni azt a kis fémlapot és nem jelez be! Nekem egy biztonsági őr mutatta meg, mert benne maradt a kabátomban és folyton besípoltam. Fogod, megtöröd és már nem is sipol!
2021. febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nem tudom hogy működik, de igen okos szerkezetek ez már. Pl. Egyes Decatlomba ki se kell venni a kosárból a terméket, csak elhúzni a kassza mellett és automatikusan beolvassa azokat
2021. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!