Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom megkeresni az...

Hogy tudom megkeresni az offline allapontban levo AirPodsomat?

Figyelt kérdés
Valahol( szerintem otthon) elhagytam az airpodsom es offline allapotban van. A lokatorral probaltam megkeresni de nincs hozza utvonal terv es mivel offline hangot sem tudok lejatszani rajta.

2021. márc. 9. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Felemeled a segged a bútorról, és elindulsz olyan helyre, ahol hagyhattad...
2021. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
#1: ja, régen így kerestünk meg dolgokat, aztán tök jól működött offline is.
2021. márc. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De mar mindenhol kerestem es ezert kerdezem itt ( nem bunko valaszokat varva) h mit lehet csinalni
2021. márc. 9. 12:34
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
És ezen kívül szerinted mégis mi a lóphaszt lehetne mondani? Hm? Elhagytad és nem találod? Így jártál.
2021. márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Koszi a hasznos valaszokat...



Sziasztok

2021. márc. 9. 12:39
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor inkabb kerdezek ugy, h az elozo online helyzete miért nem lathato
2021. márc. 9. 12:40
 7/12 QvanyadatMDRTR válasza:
78%

Utazz az időben legközelebb és akkor meglesz. Tehát legközelebb majd a jövőbeli jelenben hozz egy olyan döntést, amit nem bánhatsz meg: elteszed a megfelelő helyre, mindent rendben tartasz, és akkor a mégtávolabbi jövőben meg fogod találni, tehát nem lesz szükséged miért visszautazni a múltba, így nem fog kelleni. Ahhoz pedig, hogy eljuss ebbe a jövőbe, pedig csak várnod kell és voila, mindjárt ott is leszel. Addig meg hátha megtalálod. Nincs ehhez semmilyen app szerintem, mert ha offline nem is tudnak rácsatlakozni. Az egyetlen app az emlékezeted lehet, hogy merre jártál és miért tetted le ott.


24/F

2021. márc. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor én előbb elgondolkozok:

Mikor láttam utóljára, azóta merre jártam, mit csináltam, aztán szép rendszeresen végigkutatom ezeket a helyeket. Eddig mindig bejött.

2021. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A legutolsó pillanatban, amikor megvolt, onnan végig gondolod, merre jártál, mit csináltál. És pontosan végigmész azokon a lépéseken, és megnézed minden hülye helyen (ha a lakásban hagytad el, akkor hűtő tetején, ágy mögött, szekrénybe betéve, stb.).
2021. márc. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2021. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!