Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom megkeresni az...

Hogy tudom megkeresni az offline allapontban levo AirPodsomat?

Figyelt kérdés
Valahol( szerintem otthon) elhagytam az airpodsom es offline allapotban van. A lokatorral probaltam megkeresni de nincs hozza utvonal terv es mivel offline hangot sem tudok lejatszani rajta.

2021. márc. 9. 12:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szerencsetlen kutya. De am vicces
2021. márc. 9. 13:21
 12/12 anonim ***** válasza:

Az airpodsban bluetooth van amivel kapcsolódik az iPhonehoz, más nincs amivel meg lehetne találni.

Nekem konkrétan itt van a kezemben és a lokátor nem látja, mert nem kapcsolódik az iPhonehoz már egy ideje. Akkor sem fogod megtalálni ha lemerült és akkor sem ha az iPhone hatókörén kívül van. Nincs benne olyan eszköz amivel követni lehet ha magában hagytad ot valahol.

Úgyhogy tényleg csak az van, hogy nekiállsz keresni a két kezedet használva.

2021. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!