Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit mondjak elfogadható...

Mit mondjak elfogadható kifogásnak, hogyha nem szeretném online suliban bekapcsolni a kamerát?

Figyelt kérdés
Felelés lesz, viszont nem szeretném hogy lássanak, kócos haj, otthoni szett stb. Van valami ötletetek, mit mondhatnék? A nincs kamerám, elromlott a kamerám kifogások nagyon gyengék. Légyszíves segítsetek!

2021. márc. 12. 11:05
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
27%
Egyetem vagy középsuli?
2021. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
87%
Nem szeretnék bunkó lenni, de arra az egy órára nem nagy fáradtság megfésülködni és felhúzni egy rendes pólót. Ha nem amiatt nem akarsz felelni mert nem tanultál, akkor 10 perc alatt rendbe tudod szedni magad és a tanár is többre értékeli ha kamerával felelsz és lehet könnyebben kapsz jobb jegyet.
2021. márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%

És mégis mit szeretnél előadni az általad “gyengének” titulált “kifogásokon” kívül?

Hogy lusta vagy felöltözni vagy hogy csalni akarsz?

2021. márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 -,C9H13N,- ***** válasza:
11%
Lehet, hogy rosszul tudom, de nem vagy köteles kamerát kapcsolni.
2021. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%
Belehalnál, ha megfésülködnél? Jaj te szegény.
2021. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%

Kifogásnak egyedül annyit mondj, hogy nem szeretnéd belapcsolni a kamerát.

A tanár azonban ragaszkodhat ehhez, vagy egyszerüen egyest ír be a feleletedre - mivel nem tudja ellenörizni ,hogy nem csalsz közben.


Másrészt meg igen gáz, hogy annyira igénytelen vagy magaddal szemben, hogy nem vagy képes felöltözni és megfésülködni egész nap csak azért, mert nem látja más, milyen elhanyagolt vagy!

LEgalább a felelés elött szedd már össze magad, fésülködj emg, vegyél fel valami tisztességes öltözetet. (Nem kell megjedni, a fogmosást kihagyhatod, a szag nem megy át a kamerán keresztül)

2021. márc. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%

"Lehet, hogy rosszul tudom, de nem vagy köteles kamerát kapcsolni."


Lehet, hogy nem köteles bekapcsolni, de a tanár meg nem köteles elfogadni így a feleletet és jogában van emiatt rossz jegyet adni

2021. márc. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 -,C9H13N,- ***** válasza:
52%
#7 Én nem is mondtam, hogy köteles elfogadni.
2021. márc. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
OK, az értettem, csak a kérdezö nem biztos, hogy tudja, vagy felfogja!
2021. márc. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 -,C9H13N,- ***** válasza:
82%
Igaz.
2021. márc. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!