Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit mondjak elfogadható...

Mit mondjak elfogadható kifogásnak, hogyha nem szeretném online suliban bekapcsolni a kamerát?

Figyelt kérdés
Felelés lesz, viszont nem szeretném hogy lássanak, kócos haj, otthoni szett stb. Van valami ötletetek, mit mondhatnék? A nincs kamerám, elromlott a kamerám kifogások nagyon gyengék. Légyszíves segítsetek!

2021. márc. 12. 11:05
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

Nem vagy köteles kamerát kapcsolni. Ha nem fogadja el, és kötelez rá, simán feljelentheted.

Amúgy teljesen megértem, ha kupiba szeret élni, akkor hadd éljen. Saját lakásában van, nehogymár egy tanár miatt rendezkedjen.

2021. ápr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

#21

Azért érdekes is lenne ha ez így működne. Online záróvizsgáztam, szép lett volna kamera nélkül. :DDD

Milyen jogalapon jelentheti fel? Bemásolnád a vonatkozó törvényt?

2021. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
GDPR, nézz utána.
2021. ápr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

#23

Rendben, ilyen értelemben nyilván joga van nem bekapcsolni a kamerát, de akkor a tanár nem köteles átengedni a tárgyból.

2021. ápr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Az is igaz, de be lehet hívatni a gyereket a suliba.
2021. ápr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#25

Ha jól tudom, nem teheti a jelenléti konzultációt kötelezővé a tanár.

Egyébként ha behívja, akkor is látja a diák arcát. :D

2021. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
74%

Szia, a kifogások nem jók, használj virtuális kamerát , amit streamelsz. Van erre egy alkalmazas a neve obs virtual camera. Letoltod, beteszed magadrol a kepet, ramesz, hogy virtualis kamera inditasa, felvetel inditasa es stream inditasa, meg persze fontos, hogy beallitsd, hogy a video ismetlodo legyen. Utana ahol orad van meeten vagy zoomon beállítod, hogy kamera forrása: obs.

Egyébként nem értem mi ez a sok rosszindulatu komment, szerintem pl eleg gaz mikor egy enek vagy egy rajztanar is kamerat kovetel, ott mar tenyleg semmire nem mesz vele(kiveve persze ha tervezel veluk valamit) na meg rengeteg mas ember hanyagolja a tanulast a virus ota, ettol meg lehet szep jovod, nem kell egybol arra menni, hogy ,,jo majd semmi se lesz beloled

2021. ápr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!