Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit mondjak elfogadható...

Mit mondjak elfogadható kifogásnak, hogyha nem szeretném online suliban bekapcsolni a kamerát?

Figyelt kérdés
Felelés lesz, viszont nem szeretném hogy lássanak, kócos haj, otthoni szett stb. Van valami ötletetek, mit mondhatnék? A nincs kamerám, elromlott a kamerám kifogások nagyon gyengék. Légyszíves segítsetek!

2021. márc. 12. 11:05
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Első órában lesz a felelés, közvetlen a felkelés előtt igen, kócos a hajam és pizsamában vagyok. Másrészt én egy nappal előtte közölte, hogy felelés lesz, és elég nagy az anyag. Tanultam, de nagy valószínűséggel nem fogom tudni a választ, nincs sok időm a felkészülésre. Egyébként a tanár nagyon nehéz kérdéseket tesz fel.
2021. márc. 12. 11:52
 12/27 anonim ***** válasza:
97%

Értem én, hogy első óra, de még az online oktatás előtt is el tudtál készülni, akkor jóval korábban is kellett felkelned, hogy beérj időben. Most meg 5 perc kéne ahhoz, hogy normálisan nézz ki. Ha más nem, megfésülködsz meg ráveszel egy pulcsit a pizsamádra és máris jó.

A tanár meg azért nem fogja elfogadni a kifogásod, mert tisztában van vele, hogy ha kamera nélkül feleltet, mindenki ki fogja puskázni, aminek nem sok értelme lenne. Akkor már beírhatna helyette mindenkinek egy 5-öst. Ha neked megengedné, másnak is meg kéne.

Péntek van, ha most szólt, hogy feleltetni fog, akkor még ott a hétvége (ami ráadásul 3 napos), fel tudsz készülni rá.

2021. márc. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
70%
Mond azt, hogy leesett az orrod és még nem kötött meg a ragasztó. Nagyon csúnyán nézek ki és nem akarom ijesztgetni a tanárt.
2021. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
A kócos haj meg a pizsama is nagyon béna kifogás arra, hogy kifogást keress az kamera bekapcsolására.
2021. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
7%

Leszarom az iskolát, meg akarok bukni, tökmindegy, mert az ősök majd úgyis készen a seggem alá tolnak mindent. Aztán majd elmegyek egyetem nélkül kur... álllamtitkárkodni, mint a NER-lovagina xőkeszépség.


EZ nem kifogás, de legalább van igaszségtartalma.

2021. márc. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem a kérdést. Eddig hogy jutottál be iskolába, hogy feleltél?

Első óra előtt kelj fel negyed órával, úgy kényelmesen belefér egy fésülködés és egy normális ruha felhúzása.

2021. márc. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Bocsi van 2 napod megtanulni azt az anyagot amiböl felkelés lesz.és kelj fel 7 órakor felöltözöm stb.
2021. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Nem tudom mi a nehéz abban hogy fésülködj és rendezett legyél arra az időre... Túléled. Nálunk viszont van olyan opció is hogy lehet messengeren is felelni és akkor csak a tanár lát
2021. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyébként ma volt a felelés.
2021. márc. 13. 00:11
 20/27 anonim válasza:
19%
ne foglalkozz ezekkel a kommenekkel hisz otthon vagy es azt csinalsz amit akarsz. szoval: leontootem a gepem es beazott a kamera ha nm hiszi el akkor takard el egy fekete targyal xd. nincs kameram. lemerult a gepem es tbleten vagyok amin nincs kamera. nekem ezek bevalltak😂😁
2021. márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!