Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pioneer fejegysèg bekapcsol...

NBG kérdése:

Pioneer fejegysèg bekapcsol de nem reagál semmilyen gombnyomásra? Meghalt?

Figyelt kérdés
Másfél éve vettem egy pioneer mvh-29bt rádiót az autóba, addig semmi gond nem volt vele, viszont két napja napközben egyik elindulásomnál már csak annyit írt ki hogy “PIONEER” és semmire se reagál. Kábeleket lehúztam és vissza de semmi. Amikor megpróbálom csatlakoztatni a telefonomat akkor kis fáziskésessel kiírja hogy párosítom e de ott se reagál semmire. Megyek az utamra egyszer csak megjavult magától és már eltudtam indítani egy zenét, de következő indítástnál újra csak a márkáját írja ki, és azóta nem sikerült újra használható állapotba hoznom. Elfogom vinni a szervizbe csak hosszúhétvége van, valaki találkozott ilyen jelenséggel?

2021. márc. 13. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress rá Pioneer reset autoradio.

Úgyan nekem Kenwoodom van,ugyan így csinált de a reset segitett.

2021. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utána néztem, a menuben elvileg lehetne resetelni, de pont az a baj hogy nem reagal semmire csak amikor csatlakoznek ra teloval akkor kiirja a csatlakozasi kodot meg hogy No/Yes de nem tudok tovabb lepni sehogy :/
2021. márc. 13. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi nekem külön van a reset.
2021. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Akkor marad a régi jól bevált módszer: vagy az akkumulátorról veszed le a sarut és kis idő után visszarakod, vagy magából a rádióból húzod ki az áramkábeleket.
2021. márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már ezeket megtettem de semmi, olyan mintha bootolási problémája lenne, de hát marad a szerviz mert én nem igazán tudom megoldani már napok óta
2021. márc. 15. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!