Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen olyan max. 20.000Ft-os...

Milyen olyan max. 20.000Ft-os vezeték nélküli füllhalgató van ami megakadályozza azt, hogy kissé a fülembol????

Figyelt kérdés
2021. márc. 16. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy kiessen? Igazából szerintem nincs olyan, ami soha semmilyen körülmények között nem esik ki. Nekem 5 ezer forintos Xiaomi airbudsom van, az sem esik ki csak intenzív fejrázásra :D Füledtől is függy olvass revieweket, nézd meg nagyjaból a méreteket, stb.
2021. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A fülhallgatókhoz többféle méretű gumi van. Nem jó méretet használsz, cseréld ki nagyobbra. Vagy vegyél olyat, ami fülre akasztható
2021. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak fulkampos verziok, vegyel olyat
2021. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, felvilágosítottak, hogy a szo amit keresek a fülbekapaszkodós/akaszkodós. Mostmár segithetne is valaki.
2021. márc. 17. 05:38
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez jött be :)

2021. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már néztem azt csak egybe van kötve. :(
2021. márc. 17. 12:12
 7/9 petya1023 válasza:
43%
cellusz-al ragaszd oda
2021. ápr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ami garantáltan nem esik ki a füledből, az a JBL Reflect Flow és annak a különböző variánsai (pl. UnderArmour). Ez a fülkagylót belülről feszítő kampóval marad a helyén, többféle méretben jár hozzá. Soha még csak meg sem moccant a fülemben. Sajnos csak használtan találod meg 20000 körül, de egy leárazást megéri megvárni.
2021. ápr. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy keress rá, hogy sport TWS, azoknak van ilyen belső fülpöckük. Konkrétan amit ajánlani tudok olcsón, az a Hama Liberobuds 15e-ért a Media Marktban. Ráadásul hatféle színben van. Nekem stabilan bent marad futáskor is.


[link]

2021. ápr. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!