Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megrepedt és közel kettétört...

Megrepedt és közel kettétört az Audio-Technica fejhallgatóm fejpántja (műanyag rész). Hol tudnám szereltetni és mennyiért?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Veszélyes hulladékgyűjtő helyen ingyen átveszik.
2021. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Küldesz képet?


Én simán összegányolnám magamnak valahogy (ha nem szempont hogy szép legyen). Pl hozzápillanatragasztózott Hilti szalag. Esetleg a pillanatragasztó szódabikarbónával megerősítve.

2021. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 időközben teljesen ketté repedt, mikor kihúztam a gépből, már csak a puhábbik pánt tartja.
2021. márc. 24. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:

A műanyag részek hamar törnek, eddig bírta. Ha nagyon vékony gagyi műanyag akkor hegeszteni sem lesz érdemes mert nem lesz az jó. Én nekem volt egy erősebb fajta amit meghegesztettem mert tudok műanyagot hegeszteni, de az sem bírta sokáig, és nem is lett olyan mint volt. Én annyit tettem hogy összeragasztóztam annyira hogy az alap formája meglegyen neki. Szereztem vékony alulemezt hilti szalag is jó, de annál vékonyabb lemezből dolgoztam. Azt kivágtam olyan szélesre amilyen széles a pánt és óvatosan meghajtottam a pánt formájára. A pántot kívül belül ezzel erősítettem meg, erős két komponens műanyag és fém ragasztóval rögíztettem egymáshoz majd betekertem jó alaposan bandázs szalaggal. Aztán vékony szivaccsal és műbőrrel befedtem egyrészt hogy kinézzen valahogy, másrészt legyen puha. Mivel a gyári szivacsos részét a fül részén kívül mindenhonnan

leszedtem így saját készítésű darabbal pótoltam ezt. Egyrészt baromi jól néz ki. Másik ami hátrány hogy nem lehet állítani de mivel csak én használom így nem érdekel különösen. A másik előnye az hogy valamilyen szinten egyedi és sokan kérdezték már tőlem hogy ez honnan van? persze elmondtam hogy milyen az eredeti és hogy honnan van, de azt is hogy törik mint a ropi és én átalakítottam úgy hogy tartósabb legyen és nézzen is ki valahogy.

2021. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor nincs veszteni valód. Javíttatni szerintem nincs értelme. Gányolásra fel. Hajrá. ;)


Közben találtam neked ezt, de amúgy semmit nem tudok róluk.

[link]

2021. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Időközben kértem árajánlatot egy szervíznél és 4000ért kicserélnék, szerintem inkább megcsináltatom és innentől atombiztos dobozban fogom tárolni vagy nem tudom. Valószínűleg azért gyengülhetett meg, mert állandóan leesett a 3méter hosszú kábelével, beleakadtam meg ilyenek.
2021. márc. 24. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!