Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Leakcioztuk.hu Mennyire...

Leakcioztuk.hu Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
2021. márc. 30. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Ránéztem az oldalra, kapásból találtam egy kamu fejhallgatót.

Gondolom valami kínai gagyi hamisítvány lehet, mivel az eredeti márka ilyen 40-50 ezer forinttól kínál prémium fejhallgatókat. Az oldalon meg 2500 forintért meg lehet venni "ugyanazt".

Szóval hogy mennyire megbízható fene se tudja, az viszont biztos hogy kínai szemetet árulnak.

2021. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Minden 40-50%-os akcióban kapható - szerinted ez mennyire reális?


Amúgy 2019-ben alapították a céget, főtevékenységük 4772 Lábbeli-, bőráru-kiskereskedelem, cégjegyzésre jogosult Li Wenkuo (an: Wang Fang) ügyvezető (vezető tisztségviselő) Külföldi cím: CH Hebei Province Dong Dan San Tiao Xie HeJi Chu Lao Lou 411.


Szóval behozza annak az alját, amit AliExpressen te is megvehetsz, csak ráteszi a nem kevés százalékot. Gagyi, fos, szar. Ha azt szeretnél, akkor megbízhatóan azt kapod, de inkább vegyél dupla annyiból olyat, ami tényleg működik.

2021. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kukutyin90 válasza:
Semennyire! Óva intek mindenkit, hogy ettől a "cégtől" vásároljon! Szemétrevaló, használhatatlan gagyi dolgokat szállít ki. Reklamálni nem lehet, mert nincs telephelyük, sem kapcsolattartó személy, sőt, az oldalukon megadott telefonszám sem él. Reklamációs e-mailekre nem válaszolnak. Messziről kerüld el őket, különben futhatsz a pénzed után!
2022. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Csak megerősíteni tudom az előttem leírtakat. Ócska utángyártott terméket árulnak. Mindemellett hivatalos számlat sem küldenek.
2022. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem a rendelt terméket küldik és ráadásul a hasonlat se működő képes ,és nem veszi fel a sunyi banda a telefont!Az oldalon lévő telefonszámok nem hitelesek!
2023. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Leakcióztuk .hu oldal ugyan az mint az extrém bazár és a cég kényszerfelszámolás alatt van ,magyarán nem végezhet kereskedelmi tevékenységet 2019 óta de valamiét mégis működik!Szerintem itt a káposzta is megmarad és a kecske is jól lakik,kezdem azt hinni hogy ahatóság is benne van hogy engedik üzemelni ezt a céget!Mert friss árukészleteik is van és senki nem tesz ellenük semmit.Nem kapjuk vissza a rossz termékek árát és nincs garancia semmire!A törvény nem hat rájuk!
2023. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!