Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes megvárni a Samsung...

Érdemes megvárni a Samsung Tab S7 Lite-ot vagy inkább S6 Lite? Esetleg más alternatíva?

Figyelt kérdés

Jegyzetelés gyanánt keresek tabletet. Az a helyzet, hogy az S6 lite nagyon megtetszett, mindenhol nagyon pozitív dolgokat olvastam róla. Már készültem, hogy megveszem, erre jött a hír, hogy júniusban valószínűleg megjelenik az újabb változat. Úgy tudom, lehet, hogy csak 12.4-es méretben lesz elérhető, viszont sokak szerint az már túl nagy. Esetleg aki jártas ebben, tudna róla írni tapasztalatokat? Ez már tényleg kényelmetlenül nagy? Jobb mondjuk egy 10.4es?

Ipadeket csak felületesen nézegettem, mert sajnos rossz tapasztalatom is van a márkával, különösen tablettel, ráadásul úgy érzem, itthon mondjuk egy Samsungot sokkal olcsóbban megkapok, cserébe jobb specifikációkkal.

Olyan max 150 körül nézelődök. Emellett sokat szerkesztek fotókat, Lightroom, Photoshop sem lenne utolsó, ha esetleg így is ki tudnám próbálni.

Szóval ha van valami ötletetek, tanácsotok, kérlek ne tartsátok magatokban. És ha van valakinek esetleg ilyen, és úgy gondolja nem elég erős, akkor azt is írjátok. :) Igazság szerint alig várom, hogy végre a kezemben tarthassam és megkönnyítse az életem, ezért aggaszt ennyire, hogy várjak e még 3 hónapot.. :D



#tablet #Samsung #S7 lite
2021. márc. 31. 09:14
 1/2 anonim válasza:
igen
2021. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jegyzetelni általában jobb az olcsó, kis kijelzőjű (12) használt üzleti laptop. Második gépnek tökéltes, 40-70 ezer forintért kapható. Én könyvtárba mindig a Thinkpadot viszem. Nagyon nehézkes az írás tableten, de ha ragaszkodsz hozzá, akkor 10.4-es Samsung lenne megfelelő.
2021. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!