Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elvenni vagy...

Hogyan lehet elvenni vagy legalább csökkenteni a kínai kábel szagát? Nagyon erős a szaga, az egész szobát megtölti, álmomból is felébredek rá.

Figyelt kérdés
Hetekig szellőztettem, amikor láttam, hogy nem válik be, hetekig illatosított szatyorban tartottam. Több hónapja megvan és még mindig ugyanolyan büdös. Ha csak hozzáérek, a kezem is büdös lesz. Egyébként egy fülhallgató-hosszabbítóról van szó, és nem is a legolcsóbb bóvli volt, hanem egy közepes árú bóvli :)
2008. dec. 5. 04:01
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Kend be szilikonnal, vagy glicerinnel vékonyan, hátha nem engedi szellőzni.
2008. dec. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Az megszárad rajta? Mivel fülhallgató-hosszabbító, így folyton mindenhez hozzáér.

2008. dec. 5. 08:23
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Maga a műanyag olyan szagú, nem fogod tudni végleg kiszellőztetni. A helyedben lecserélném, egyáltalán nem biztos, hogy használ az egészségednek, ha egész nap szívod a "gőzét".
2008. dec. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

A sz@r kínainak sz@r a szaga.

Valami jobb minőségűt vegyél ha már adsz az ilyesmire, ne kínait.

2008. dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat!


A "B" terv egy másik beszerzése volt, csak gondoltam, szerencsét próbálok itt előtte. Ezzel a bűzbombával nem én állítottam haza, az ilyesmit meg sem veszem. Ajándékba kaptam. Lehet, hogy ez merénylet ellenem? :D

2008. dec. 5. 23:45
 6/8 anonim ***** válasza:
A szilikont beszívja, és később nem hagy nyomot.
2008. dec. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet! De azt hiszem, mégiscsak veszek egy másikat, mert ahogy próbálgattam, ez nem is szól túl fényesen. :(


Boldog Karácsonyt mindenkinek! :)

2008. dec. 7. 05:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg kell főzni
2020. dec. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!