Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » T u d valaki ajanlani olyan...

T u d valaki ajanlani olyan oldalt, ahol lehet venni hasznalt hdd-t?

Figyelt kérdés

nem a hardveraprora, vagy a jofogasra, vaterara gondolok, hanem egy rendes weboldalra. 2.5" sata hdd kellene, legalabb 80 gb, de jobban orulnek egy 120gb-nak,mivel lehet, hogy a 80 keves.

azert kell hasznalt, mert az uj hdd-k nekem dragak, maximum 5zret szeretnek erte adni.

koszonom a segitseget!



2021. ápr. 12. 09:27
1 2
 1/11 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Mi bajod a hardverapróval? Jófogást azt nem ajánlom, de HA-n keresel egy megbízhatóbb eladót több pozitív értékeléssel, sok van és megveszed amit kinéztél. 1000Ft-okért már 160GB-ost kapni.
2021. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
semmi bajom nincs a hardveraproval, csak ha hazhoz postazast kerek, akkor tobb mint valoszinu, hogy nem fog mukodni, mire ideer, ezert gondoltam egy rendes weboldalt, ahol rendesen becsomagoljak, hogy ne tudjon megutodni, vagy megserulni. nem egyszer lattam, hogy a postasok dobaljak a csomagot.
2021. ápr. 12. 09:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen menj érte, az a tuti.
2021. ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mire szeretnéd használni ezt a kisméretű merevlemezt?
2021. ápr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van létjogosultsága, én például műsorrögzítésre használom. Ahhoz nem kell az SSD gyorsasága, a HDD nagyobb kapacitása viszont hasznos, ha sokat veszel fel egymás után.
2021. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a laptopomba kellene, de a belso csatlakozo eltort, ezert beepitokeretbe teszem a hdd-t, es windows 7 menne ra. Az elozo mar nagyon ritkan mukodott, amikor bejott, megneztem, 47%-os kondicioban van, tehat ennek mar annyi. Es eleg a 120gb-os is, mert nem biztos, hogy a beepitokeret elfogadja a nagyobbat, mellesleg ki se hasznalnam, a telefonom 64gb-os, es abbol 40gb szabad. tehat a nagyobat sosem hasznalnam ki.
2021. ápr. 12. 11:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A mobil operációs rendszerek kevesebb helyeigényelnek, nem lehet összehasonlítani egy általános célúval.

Egy kicsivel többért ssdt is kapsz ekkora méretben, én pl egy akció keretében ennyiért vettem.

2021. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egyebkent az normalis, hogy amikor benne van a caddy, akkor lassabban kapcsol be a laptop? Marmint kb fél percig mutatja a logot, es csak utana tud bootolni.

.

2021. ápr. 12. 13:51
 9/11 Morzsi007 ***** válasza:
77%
Ha oprendszernek kell a hely, akkor SSD-t használj. Ég és föld a sebesség különbség, főleg régebbi gépeknél éri meg, ahol már minden elavult, ezzel gyorsabb lesz, mint új korában. Tudom, hogy drágább, de 8000 körül már szokott lenni 120GB-os használt SSD.
2021. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hintalow ***** válasza:
75%

Rendes weboldalt nem igazán fogsz találni, gondolom valami cégforma webshopot értesz rajta.

Ezek a számítástechnikában már régi kifutott cuccok, csak használtan, másodpiaci kereskedelemben forognak, az meg inkább a magánszemélyek területe, régi és használt számítástechnikai eszközök kereskedelme nem az az eset, ahol megéri cégformában és webshop létrehozásával vesződni. Nem véletlen, hogy a már általad is felsorolt online piacterek az ez irányú kereskedelem lebonyolítói a témában.

Próbálj meg olyan eladókat keresni, akitől személyes átvétellel tudsz vásárolni.

2021. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!