Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen külső eszközzel lehetne...

Milyen külső eszközzel lehetne nővelni a laptopom tárhelyét?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz. Növel i szeretnék a gépem táhelyét, viszont nem külső tárhelyre gondoltam hanem valami olyan dolog amit a gépbe lehetne szerelni.

Bocsánat kicsit értelmetlen megfogalmazásért.



2021. ápr. 12. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Külső hdd, azaz merevlemez. Usb-vel csatlakoztathatod a géphez.
2021. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Csatlakozom 1-es véleményéhez, a legjobb erre a külső HDD, én nem régen vettem 2 db 2TB-ost. Ha jól emlékszem, olyan 22000 Ft körül volt egy darab.
2021. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Jelenleg olyannal dolgozok, csak arra nem tudok úgy telepíteni alkalmazásokat amik szükségesek lennének.
2021. ápr. 12. 09:51
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Pendrive
2021. ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
pendrive...
2021. ápr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Belso tarhely nagyobbra cserelese, rendszer migralasa es boldogan elni tovabb. De amig el nem arulja milyen geprol van szo vagy legalabb a szoban forgo szukos tarhely meretet nem kozli addig erdemben nehez lesz valaszt adni.
2021. ápr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a gépben egy nem használt optikai meghajtó ("DVD"), annak a helyére be lehet tenni egy adaptert, amibe tehetsz egy "HDD"-t vagy "SSD"-t... Nem tudom, mennyire nem értesz hozzá...
2021. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
A jelenlegi belső 160GB-os HDD-t cserél(tes)d le egy 1-2TB-os SSD-re..!
2021. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!