Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a vákumos...

Mi a véleményetek a vákumos mitesszer eltávolító készülékről?

Figyelt kérdés

Használok mitesszer eltávolító maszkot, de a nagyobb és mélyebb miteszerek ellen nem használ. Több helyen láttam már, hogy reklámozzák ezt a bizonyos készüléket, és láttam egyaránt jó és rossz véleményeket róla. Ha valaki használ bármilyen márkájú ilyen készüléket az el mondaná a véleményét és hogy honnan rendelte, valamint mennyire volt hatásos?

Esetleg tanácsokat is elfogadok a mitesszer eltávolítására, maszkok, házi módszerek. (az orromon és az államon vannak)



2021. ápr. 14. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én rendeltem, mondjuk csak olcsó ebayes nevenincs gépet, és egyszer használtam, amikor kipróbáltam, azóta csak hányódik valahol a szekrényben.

Szedett ki dolgokat, de azokat én is ki tudtam volna nyomni kézzel. Annyi a különbség hogy utána tisztíthatgattam még a gép fejét, macera volt.

2021. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem is volt. Sajnos márkára már nem emlékszek. Nálam nem sokat ért. Nagyon keveset szedett ki. Teljesen felesleges.

Én nagyon miteszeres voltam. Kozmetikushoz mentem arctisztításra és ott a nő kevert nekem krémet. Azzal kenegettem és azóta megjavult.

2021. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb.semmit se szedett ki,de lehet azért mert a gép sem volt drága
2021. ápr. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem van egy az emagról rendeltem.

Nagyon szeretem, szépen kiszedi a mitesszereket, persze nem tökéletes, de jobban kiszedi, mint én kézzel.

Csak nagyon vigyázni kell, hogy ne tartsd sokáig egy helyen, könnyen sérülhet az arcbőröd. Higiéniára is figyelni kell.

2021. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!