Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Műanyagon keresztül nem...

Műanyagon keresztül nem rázhat meg az áram ugye? Hajszárítóm csattant egy nagyon nagyot, olyan nagy erővel, h a tenyerem is elzsibbadt ahogy fogtam. Nem tudom eldönteni, hogy a csattanástól zsibbadt el vagy megrázott az áram.

Figyelt kérdés
Egyébként a hajszárító még utána is furán, de zúgott, valami durván leszakadt benne, rögtön leállítottam.

2021. ápr. 18. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a műanyag villamos szigetelőanyag, ezért azon keresztül nem rázhatott meg az áram. Így látatlanban nem lehet megállapítani, mi okozhatta ezt, de jól tetted, hogy utána rögtön leállítottad. Ha lehet, vidd el egy szervizbe, addig ne használd.
2021. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Se megerősíteni, sem megcáfolni nem tudjuk hogy történt-e veled valami, vagy sem, és ez hasonlóképpen igaz a hajszárítódra is. Bármi lehetett, és akár annak az ellenkezője is.

Alapvetően előszeretettel készítenek olyan alkalrészeket műanyagból, amitől jogosan azt várják, hogy ne vezesse az áramot. Vannak azonban befolyásoló tényezők, amelyek erre károsan hatnak. Nedvesség, hő, szennyeződés, ilyesmi. Hiteles infónk nincs a veled történtekkel kapcsolatban, találgatásokba fölöslegesen bocsájtkoznék.

Annyit kijelenthetünk, hogy ha örökké nem is fogsz élni, de ettől nagy bajod nem lesz.

2021. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!