IPad vagy iPhone?

Figyelt kérdés

Szóval Story:

1 éve vettem használtan egy iPhone 6S-t. Ez volt életem 1. iPhoneja és imádtam. Az iOS számomra bámulatos volt, nagyon-nagyon szerettem, csakhát hiba volt használtan venni mert 2 hét után megdöglött az alaplap.


Most összegyűlt annyi pénzem (még nincs lehetőségem munkát vállalni, csak zsebpénzemre támaszkodhatok, ezért csak 1 év alatt sikerült) hogy tudjak venni egy


iPad 10.2+Apple Pencilt

vagy

iPhone SE 2020/iPhone 8-at


Tudni kell rólam:

Imádok rajzolni a hobbim mióta az eszemet tudom, kipróbáltam már az Apple Pencilt és a Procreatet egy barátom iPadjén és lenyűgözött, ráadásul a tanulást nagyon durván megkönnyítené számomra


viszont az iPhoneért is meg vagyok őrülve


Jelenleg egy Samsumg S9-em van (amit a 6S előtt is használtam) és egyébként nincs vele semmi különösebb bajom.


Szerintetek az iPad legyen (tanulás,hobbi) vagy az iPhone SE/8 (csak a rendszer miatt)



2021. máj. 5. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ha ugy erzed kihasznalnad, akkor inkabb ipad, mert telefonod most is van, ami mukodik.


ha megis az iphonet valasztanad, inkabb az SEt valaszd, mert a 8as mar regebben jott ki, es valoszinuleg gyorsabban is halna be

2021. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint azt kell mérlegelned, hogy az iPad adta lehetőségeket tudod-e használni és amennyiben igen, úgy töltenél-e vele annyi időt, hogy megérje. Amennyiben igen, úgy magam azt választanám, hiszen a Samsungod sem egy rossz telefon, azt majd veszel máskor.
2021. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából általában napi 3-4 órát töltök rajzolgatással. (nem tudom ez sok, vagy kevés😅) Régebben 3-4 éve rajzolgattam digitálisan és nagyon szerettem. (volt egy 30 ezres valami kínai tabletem és imádtam digitálisan rajzolni, csak hát nem meglepő módon nem igazán használható már) Emellett nagy tartalomfogyasztó vagyok, Netflix,HBO GO stb. Emellett digitális oktatáson vagyok, és mindent, a Word dokumentumokat is telefonról kell írnom. Jelenleg se laptopom, se használható tabletem nincs. Viszont az iPad valamilyen billentyűzettel a rajzolásra és a tanulásra való igényem is kielégítené.
2021. máj. 5. 10:22
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
szerintem neked ipad jobb lenne, de az iphone jobban hordozhato
2021. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ha van jol mukodo telod, ipadet vegyel, vszinu ha meg lesz ugyis folyton azt hasznalod a telefon hellyett, csak amikor nem vagy otthon kell a telefon, gondolom
2021. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
vegyel akkor inkabb ipadet, es hozza egy kapcsolahato billentyut, hogy sulihoz is megfeleloen tudd hasznalni
2021. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ipad kell neked. Telefonod úgy is van.
2021. máj. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
IPad kell néked, mert van egy jól használható telód
2021. máj. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja akkor most minek vegyen még1 telot
2021. máj. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

egyik egy telefon a másik egy táblagép

azért van különbség

2021. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!