Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hama urage exodus macro 2...

Hama urage exodus macro 2 billentyűzet probléma?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy ismerőstől ezt a billentyűzetet. Elégé megörültem neki , mert viszonylag jó véleményeket hallottam róla.

Amikor hazaértem vele rögtön bedugtam a laptopomba , és rövid használat után észrevettem egy problémát , ami számomra használhatatlanná teszi ezt az eszközt. A W A S D gombok , és a nyilak fel vannak cserélődve. Tehát pl.: Az S gomb a lefele nyílnak felel meg , a lefele nyíl pedig az S gombnak. Ez alapjáraton is elég zavaró (főleg , ha átlagos célokra szeretnénk használni) , de mindez megfelelne nekem , ha játékra jól működne DE az a helyzet , hogy játékoknál is elég furán működik. Én starcraftozni szoktam , ahhoz ilyen formában használhatatlan. (Tekintve , hogy a gombokat nyilakként érzékeli.)

Megpróbáltam cs:go-hoz is használni de ott csak a W meg az S működött "megszokottan". A D és az A gombot itt (és más fps játékoknál is) úgy érzékeli , mintha az egeret húznám abba az írányba. Pl.: A "D" gomb a jobbra húzásnak felel meg , nem pedig a jobbra sétálásnak.



Mivel a használati utasítást nem kaptam (használtan kaptam) így innen kérek segítséget ezekre a problémákra.

Remélem mihamarabb kapok!



2021. máj. 20. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem fn+w volt, vagy a home, delet gombok környékén nincsenek kisebb angol feliratok?
2021. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valahol a vezérlőpulton, vagy az eszközkezelőben lehet állítani a billentyű típusát (101-es, magyar, angol, stb).
2021. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az fn+w működött. Helyreállt a dolog :)


Köszönöm szépen a segítségeket!

2021. máj. 20. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!