Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Átverés ez az oldal?

Átverés ez az oldal?

Figyelt kérdés

Valakinek van tapasztalata? Gyanúsan olcsók a gépek és csak előreutalással lehet rendelni.

[link]


2021. jún. 23. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes...


Ámbár van elérhetősége:

[link]

ÁSZF-e:

[link]

és adatvédelmi nyilatkozata:

[link]

amik jóra engednének következtetni, viszont - és most figyelj, mert itt jön a csavar! - az ott megadott cégjegyzékszám (02-09-085516) és adószám (28965101-2-02) nem a megadott kecskeméti céghez (Correkt Business 2020 Kft) tartozik, hanem egy másikhoz (Profi Kert Mix Kft.), akié a domain ( [link] - érdekesség: a domain 2021-06-11-én lett regisztrálva!) aminek a székhelye Pécsett van (7622 Pécs, Nagy Lajos király útja 14. fszt. 3.) és ráadásul 2021. június 3-án végrehajtás indult ellenük.


Mind a két cég 2020 decemberében alapult (1 nap eltéréssel), mind a két cég cégvezetője Pest megyei (egyik budaörsi másik gyáli) és mind a kettő otthonától távol alapított céget.


Gyanús, nagyon gyanús!

2021. jún. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Őszinte leszek veled, én még nem hallottam róluk.

De ha tényleg azt mondod, hogy gyanúsan olcsók a gépek náluk, és csak előre utalás van, akkor valószínűleg nem ajánlott a vásárlás, mert benne van a pakliban, hogy kapsz valamit a pénzedért cserében, de nem azt, amit megrendeltél.

Szóval inkább keress megbízhatóbb oldalakat, és vásárolj onnan.

2021. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt minden 20-30%-al olcsóbb a többi magyarországi forgalmazóhoz képest.

Ezek konkrétan nagykeráron áfa nélkül értékesítenek termékeket.

2021. jún. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Első, te nagyobb ügynök vagy mint én.

:D

2021. jún. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miután egy rokonomat nemrég vert át egy hasonló oldal (balne.hu), nem ajánlom. Több mint 60 ezerrel húzták le. Manapság nagyon megy ez, előre csak paypallal fizetnék.
2021. jún. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2021. jún. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"csak előreutalással lehet rendelni"

Kell ennél több?

2021. jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván az előre utalós átb@szással kevesebb munka van, mint ha pl. küldenének téglát díszdobozban arany áron.
2021. jún. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!