Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » www.rendeles.com oldal átverés?

www.rendeles.com oldal átverés?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 18:11
 1/8 A kérdező kommentje:

www.rendeles.com.cn

igy a jó!

2009. febr. 22. 18:12
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol ilyen oldalakkal? Ha már mindenképp kalózverziókkal szeretnél játszani, akkor fizess be 500 Ft os SMS-t egy warezoldalra és töltsd le magadnak azt és annyit amelyik tetszik, utána írdd ki egy 40 Ft-os DVD-re.
2009. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy nézzük átverés mert ingyen letölthetsz magadnak bármit, egy üres verbatim dvd meg 70 ft. Itt meg ha jól látom 500 ft egy játék + 1000 ft postaköltség. Kinek éri ez meg?.
2009. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hogyan irjam ki, ehhez mi kell???

nero progi,az oké de kell hogy legyen jó meghajtó ami irni is tud??? áhhhhhhh.....

2009. febr. 23. 20:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak nero kell meg egy dvd író, azt is már 3000 ft-ért kaphatsz bárhol, jobban megéri mint rendelgetni és aztán ki tudja mit kapsz, már ha egyáltalán megkapod.
2009. febr. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én már rendeltem innen többször is. Nem átverés, sőt ha aggodalmaid vannak, hogy pl milyen lemezre akarod iratni stb privátban mailezhettek is. Én x box 360 hoz irattam játékokat, de mivel a boxomnak érzékeny a fejegysége csak verbatimot fogad el. Anno aggódtam és külön kértem hogy arra irják. Bár ha jól tudom már csak verbatimra irnak. Ha rendelsz akkor ugyis csak utánvéttel fizetsza postán. Én a boxomat is netről vettem vadi újan a golemkonzoltól és amikor taccsra ment kapásból cserélték. Nem kell mindig parázni, bár természetes hogy fenntartásokkal kezeled a dolgot.
2009. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem rendben volt ez az oldal. én soxor rendeltem és mindíg elégedett voltam. jó minőségű filmek voltak. igaz, hogy, most már torrentelni lehet szinte mindent, de azok általában kamerával felvett pocsék minőségű filmek szoktak lenni. az SMS-es történet meg macerás, mert külön program kell hozzá meg némi idő. itt megjött 3-4 nap múlva a rendelés, és nem kellett vele szórakozni, egyből nézhetted. sajnos 4-5 hete megváltozott az elérhetőségük, és az általuk megadott új cím nem működik, e-mailre nem válasuzolnak, visszajön. Nem tudja valaki hova költöztek? Nagyon hálás lennék, tényleg. üdv
2009. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
fu ne ezaz én se tudom hol vannak :(
2009. ápr. 25. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!