Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pepcoban vettem egy 600Ft-os...

Pepcoban vettem egy 600Ft-os fülhallgatót szerdán, ma már egyáltalán nem is szól. Ez már a 2x eset, ez nem rablás?

Figyelt kérdés

Normálisan tartom, nem gyurtem össze stb, egyre csak halkabb lett, az egyik oldala nem kezdett szólni, most a másik sem. Értem hogy 600Ft, de szerintem pofátlanság netovábbja ez.

Ha visszaviszem cserélik?



2021. jún. 27. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Ez a rablás:

365. § (1) Aki idegen dolgot jogtalan eltulajdonítás végett úgy vesz el mástól, hogy evégből

a) valaki ellen erőszakot, illetve az élet vagy a testi épség elleni közvetlen fenyegetést alkalmaz, vagy

b) öntudatlan vagy védekezésre képtelen állapotba helyezi,

bűntett miatt két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(2) Rablás az is, ha a tetten ért tolvaja dolog megtartása végett erőszakot, illetve az élet vagy a testi épség elleni közvetlen fenyegetést alkalmaz.


Ha ilyesmi történt veled, az tényleg rablás.

Ha nem viszed vissza kicserélni, csak itt reklamálsz, az meg lustaság.

2021. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
91%

Nem.

Ez szimpla idiotizmus, hogy 2 alkalommal is hagytad magad beszopatni. Nem értem, hogy számítás technikai eszközt miért ilyen helyen kell venni.

2021. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Értem én a problémádat, de te most komolyan 600 Ft-ért egy korrekt műszaki termékre számítasz?
2021. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Igen, cserélik, vagy visszaadják az árát, vagy le tudod vásárolni az árát, ha megvan a blokkod.
2021. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tanulság, hogy nem veszek onnan többet ilyen fülhallgatót.

Szerintem egy termék nem lehet olyan bóbli hogy 1 hetet ne bírjon ki. Én értem, hogy 600Ft, de akkor feltüntetetthetnék, hogy várható élettartalom 5 nap.

Amúgy egész jó kis fülles lenne, mert a zsinorja nagyon tetszik.

2021. jún. 28. 09:26
 6/8 anonim válasza:
Nekem sürgősen kellett, aztán én is vettem ilyen olcsón. Az egyik halkan szól nagyon a másik jó. Az a baj nehéz innen eljutni normális helyre az isten háta mögül. Majd lehet inkább rendelek.
2021. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem egy termék nem lehet olyan bóbli hogy 1 hetet ne bírjon ki. "

Melyik bolygóról jöttél?

Még sokat kell tanulnod.

2021. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tecsóban a maxell bóvlik tűrhetők ebben az árban. Vigyázni kell rá és a magasai kitépik az agyadat de legalább nem féloldalasság van meg dobozhang.
2021. jún. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!