Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A klímából kifolyó kondenz...

A klímából kifolyó kondenz víz van olyan tiszta, hogy a gyereknek azt öntsem a medencéjébe?

Figyelt kérdés
Valamennyi kerül a szájába is, valószínű.

#klíma #fürdés #Kondenz víz
2021. jún. 30. 10:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet benne mocsok a levegőből vagy a klímából, gyakorlatilag nem igazán piszkosabb, mint az eső. Hogy neked ez elég tiszta-e azt majd eldöntöd.
2021. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Előbb főzz belőle magadnak egy finom levest.
2021. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
fujj nehogy!
2021. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem koszos, mert a levegőből minden por belemegy. Azt hallottam, hogy olyan, mint a lágyvíz, tehát növényeknek jó.
2021. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
23%

Akkor tegyük már rendbe a dolgokat.

A levegő minden hőmérsékleten más-más mennyiségű vizet képes felvenni. Melegben többet, hidegben kevesebet.

Amikor a klíma lehűti a levegőt, a hidegeb levegő már nem képes annyi vízgőzt elnyelni, ezért a fölösleg kicsapódik. Ez az a valami, amit elvezet a kültérid. Ez nem valami űrből jövő szupervíz, hanem az akkor és ott a levegőből kicsapódó pára.

Aki szerint ez mocskos, az szar szakmunkásba járt, vagy dugja be az orrrát és ne vegyen levegőt legalább négy percig. Komolyan mondom, buta, fizikát nem tanuló férgek.

Egyébként pedig a kifolyó víz teljesen rendben van, ha értetted a fentieket.

De tényleg ajánlanék egy jó szakmunkásképzőt mindenkinek, aki nem fogta az elmondottakat.

2021. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
73%
Bocsánat, hogy nem vagyunk szakemberek, de azért is írtam oda, hogy szerintem van ez így.
2021. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
És az a cső, ami elvezeti a vizet csurig van kosszal, penésszel és baktériumokkal, mert nem egy zárt rendszerről beszélünk. Mindenki nyugodtan nézze meg a klímacsövét és utána igya meg a vizet, ami azon keresztül folyik. Fincsi!
2021. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Ne használd a klímavizet, mert koszos és fertőző.
2021. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az izzadságod is benne van ami elpárolgott a bőrödről...
2021. jún. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%

#5

"...fizikát nem tanuló férgek"

Lemaradt a "ballibsi", "panelproli" és társai...

2021. jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!