Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Drónozás miatti büntetésért...

Drónozás miatti büntetésért emberek nem félnek túlságosan?

Figyelt kérdés

Nekem megdöbbentő hogy pl. újságírók már nem merik használni mert jaj mi lesz ha elkapják a rendőrök.


Persze hogy elkapják, ha valaki olyan hülye hogy egy 10 km távolról is irányítható drónnal pár 100 méterről akar drónozni. :D Rögtön látják hogy kit kell bilincsbe verni.


Én ugyan csak hegyekben, erdőkben használom természetfotózásra, egy 5 évvel ezelőtti már elavultnak számító, olyan hangos drónnal ami akár 1 km-ről is hallatszik, de 2-3 km távolról fotózok vele, egyszer 4 km-re is elreptettem fotózni.


A mai drónok 10 km-re repülnek, 30 perces üzemidővel, nagyon csendesek, olyan kicsik mint egy mobiltelefon és mégis be vannak szarva sokan hogy jaj észre fogják venni őket.


:D Hát akik ilyen profi technikát ilyen balf*asz módon használnak azok meg is érdemlik.



2021. júl. 9. 21:41
1 2
 11/15 Szirty ***** válasza:
100%

"30-as mellett 40-el. Gyakorlatilag én is csak ennyit csinálok a drónnal."


Nem! Te konkrétan keresztbe xarod az egész szabályrendszert.

Jó, értem én hogy nem értesz egyet ezekkel a szabályokkal, tényleg megértem, szerintem is túlzóak. De kresz más történet. Ne keverjük ide.

2021. júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

# 11


azt el is felejtettem hogy én vagyok az egyetlen egész Magyarországon aki drón tulajdonosok közt így csinálja

2021. júl. 10. 15:59
 13/15 A kérdező kommentje:

# 11


mi a kockázat lakott területektől távol a semmi közepén egy drónnal pár méterre felszín felett, de teljesen komolyan? vs 50 helyett 60 -el mész autóval városban

2021. júl. 10. 16:02
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

még mindig nem érted... nem azzal van a baj, hogy illegálisan drónozol. Tényleg sokan csinálják így, én is vétettem már a szabályok ellen.

Az a probléma - mint már korábban kifejtettük - hogy neked az az alap hogy illegálba nyomod és még ki is röhögöd azokat akik merészelnek jogsit, légteret igényelni.

Ez morálisan elfogadhatatlan!

Ráadásul ingyenesen legálissá tudnád tenni a tevékenységed! (ezt is elmondtuk már)


A Dózsa György úti gázolónak volt... van hasonló mentalitása.

2021. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

# 14


de nem lenne ingyenes, közölték hogy állandó biztosítás igy is kell

2021. júl. 10. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!