Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Telekom TV boxon miért nincs...

Telekom TV boxon miért nincs google kereső?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet elég butuska kérdés, viszont pár nappal ezelőtt vásároltam egy Telekom TV boxot és se Google kereső se Netflix nincs rajta. Próbáltam Google play áruházból letölteni de nem tudom mivel szerintem nincs is. Esetleg erre van valami tipp vagy valami hogy lehetne letölteni vagy “rárakni” a TV-re vagy a Netflixet vagy a Googlét? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2021. júl. 17. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tárgyi box-ot szerintem nem vásároltad hanem a szolgáltatáshoz adták. Úgy hívják hogy beltéri egység, amin egy saját Telekomos rendszer fut és annyi a dolga hogy a tv adást tudd nézni rajta. Soha nem lesz rajta neked se Google se Netflix.
2021. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem Smart TV-d van akkor sehogy nem lesz
2021. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van hdmi menet a tévén akkor csak egy asztali multimédia lejátszót (tv okositot) kell venned.


Ezen a linken körül tudsz nézni:

[link]


Ha nincs a tv-n hdmi akkor sajnos nem tudok segíteni.

2021. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Hívjad ki a Telekomos szerelőket, ők megcsinálják.
2021. júl. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!