Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Play fizetési módnál...

Google Play fizetési módnál Magyar Telekom nem elérhető?

Figyelt kérdés
Szeretnék fizetni előre feltöltött egyenleg terhére, de azt írja, hogy ennél az opciónál, hogy Magyar Telekom - Nem elérhető. Mi lehet a baj? Van elég pénz a kártyán.

2019. júl. 14. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Univerzális egyenleg terhére csak a telefonon lévő Playon keresztül lehet vásárolni, a pc-n nem lesz látható Emlékeim szerint nekem nem jelent meg azonnal az opció, bár én előfizetésre töltött egyenleget használtam.
2019. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Telefonon próbálok fizetni, de valamiért nem elérhető, pedig fél éve amikor utoljára vásároltam így semmi baja nem volt.
2019. júl. 15. 00:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám :(
2019. júl. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most jutott eszembe, hogy egyik nap küldtek adategyeztetéses üzit, szerintem nálad is ez lesz a gond. Amíg nem egyeztetsz korlátozva van a kártyád.
2019. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem azt írja, hogy "A számhoz tartozó adategyeztetés még érvényes".


Amúgy megoldottam már kártyás fizetéssel az adott dolgot, de továbbra sem örülök, hogy nem működik, azt írja nem jogosult. Lehet kell rá egy bizonyos pénzösszeg, ami felett engedi.

2019. júl. 21. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!