Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SEGÍTSÉG! Elhagytam a telefono...

SEGÍTSÉG! Elhagytam a telefonom, hogyan találjam meg? Többi lent?

Figyelt kérdés

2019. dec. 15. 22:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Fekete tokban lévő fekete xiaomi redmi s2 kecskemét belvárosában hagytam el 2019.12.14 én mobilnet bekapcsolva és ki es cseng hogy találhatnám meg?
2019. dec. 15. 22:57
 2/14 anonim ***** válasza:
Sehogy. Tiltasd le a sim kártyát és ha dokumentummal tudod bizonyítani, hogy a telefon a tied, a készüléket is, így azt sim csere után se lehet telefonálásra használni.
2019. dec. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2 haver / rokon tarsasagaban autóba be , ki a fótérre és rövid kicsengetés 1 percenkent ahol jártok .
2019. dec. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

asztali geprol google: android find phone


a sajat fiokoddal torteno bejelentkezes utan, ha van vetel, megmutatja hol a telo.

2019. dec. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Lépj be a Kecskeméti csoportokba és oszd meg ott.

Hátha szerencséd lesz.

2019. dec. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]


Ha van internetkapcsolata, akkor látni fogod, hogy hol van, meg is csörgetheted. Végső esetben, ha tuti, hogy ellopták és esély sincs rá, hogy meglegyen, akkor törölheted a készülék tartalmát.

2019. dec. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy utolsó válaszoló írta.
2019. dec. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Sehogy. Tiltasd le a sim kártyát "

Annak egyenlőre pont semmi értelme.

Ilyenkor elegendő a kimenő hívást tiltani.

Ha meglenne netán, akkor használható.

Ha letiltja, akkor még csörgetni se tudja, és ha esetleg meglenne, mehet a szolgáltatóhoz simet venni.

Egyébként lehet hogy tényleg senki nem vette még észre, és ott csöng egy kupac hányás mellett valamelyik kapualjban.

2019. dec. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igen ezt tartom valoszinunek en is hogy ott fekszik valahol a foldon ezrt idegesito hogy nem tudom merre van
2019. dec. 16. 08:11
 10/14 anonim ***** válasza:
De mi a tökért nem nézed meg a belinkelt oldalon, hogy hol van?
2019. dec. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!