Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Első elektromos gitár választá...

Első elektromos gitár választás. Milyen gitárt válasszak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ideje nézegetem az elektromos gitárokat. Tapasztaltabbak felé szeretnék fordulni, hogy milyen elektromos gitárt, illetve erősítőt érdemes elsőre venni. A maximum keret 70.000Ft. Gitár amit néztem: [link] Vagy elsőre ekkora keretből inkább használtban gondolkozzak? A válaszokat előre köszönöm!

2021. júl. 20. 23:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Inkább olcsóbb gitárt vegyél de drágább kombót hozzá milyen kombóra gondoltál?
2021. júl. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ez engem is érdekel. Ugyanabban a cipőben járok mint te, hogy úgy mondjam
2021. júl. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Még nem tudom milyen erősítőt vegyek hozzá. Lehetőleg ne túl drága, de ár érték arányban jó legyen.
2021. júl. 21. 02:35
 4/12 anonim ***** válasza:

+néz: https://www.youtube.com/watch?v=TFFOU2zWp6s


Ebben az árkategóriában olyan hangszert szabad csak megvenni HASZNÁLTan, amit véletlenül megkapott a gyerek, hogy majd megtanul rajta, aztán kiderült marhagyorsan, hogy erőfeszítésekkel jár a művelet. Szóval el kell adni, mert csak porosodik. Ha annyival olcsóbb, mint a valóban bolti új, hogy megéri, akkor oké. Amúgy nem szoktak olyan nagyot engedni belőle, hogy érdemes legyen másod/harmadkézből megvenni. Egy 70k-s hangszert megvenni 60-ért világröhej! Ne csináld!


Az első kombóerősítő sem lesz olcsó. Nekem sokáig volt ez a modell az otthoni gyakorlóm. [link]


Használtan erre szavaznék, remek darab: [link]


Vannak olcsóbb megoldások, de azt gondolom nem azért szeretnél elektromos gitáron játszani, hogy a kis elemes ketyerék cincogását hallgasd. És oké, bele lehet kötni kedves kommentelők, csak nem érdemes. Szar a pénzünk, minden sokba kerül!

2021. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Waff ***** válasza:

Ha kombóval együtt gondolod a 70ezret, akkor még tegyél hozzá egy 50-60 ezer forintot, és ahogy írták, csakis használtan.

Ezek a squier-bulletek már egy ideje elég gyenge kategóriát képviselnek, ne vedd meg.

2021. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy árban van az a bullet a kramer focus vt211s gitárral, háát mit is mondjak. Én biztosan nem a bullet mellett döntenék az fix.
2021. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Elsőnek tökéletesen jó választás lehet egy gitár+kombó szett. Jó árban van és ha nevesebb márkák közül választasz egy jó hangszert is kapsz hozzá. Jó nyak, pontosan hangolható stb..
2021. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Elég egy humbuckeres, meg legyen benne tremoló kar.
2021. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mojjo ***** válasza:
@8: Első gitárnak tremolósat? Ugyan minek, hogy több gond legyen vele?
2021. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
9, lehet több a gond vele, de akkor tutira meg tanulja használni, és nekem nem volt tremolóm, és nem volt a legjobb. :(
2021. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!