Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy órát, Casio EFS...

Vettem egy órát, Casio EFS S550, viszont nem tudom forgatni az előlapot, mitől lehet?

Figyelt kérdés
A kérdéseben említett órát vettem meg nemrég, teljesen újon, boltból. Az előlapján van egy forgatható "időmérő" rész, viszont nem úgy tűnik mintha forogni akarna, pedig úgy van írva hogy lehetséges, a nyíl is mutatja hogy melyik irányba. Nálam nem igazán akar forogni semerre, és a manual-ban sem találok erről infót. Lehet csak nem nyomtam be valamilyen gombot hozzá, de nem jöttem rá a megoldásra. Aki esetleg ért az órákhoz, az tudna valami tanácsot adni?
2021. júl. 26. 19:10
 1/4 A kérdező kommentje:
ha esetleg valaki feltenné ugyanezt: ba*ott erősen kell megtekerni először, valamiért kicsit le volt ragadva. nem mertem először nagyon erőltetni, nehogy eltörjem vagy valami, de úgy látszik ennek ez a módja
2021. júl. 26. 19:23
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
A lünettát azt balra, óramutató járásával ellentétesen kell forgatni, és alapból nem kell erőltetni, simán mennie kellene. Az óra része működik? Nincs rajta valami fólia, új óránál szokott lenni retesz vagy valami, amit ki kell szedni első használat előtt pl. a főtengelynél?
2021. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ami volt fólia azt leszedtem. Volt még kiszedni való dolog, az a beállító gomb alatt egy ilyen kis műanyag, hogy nehogy benyomódjon első használat előtt. A lünettánál nem volt semmi, azt megnéztem rendesen minden irányból, fentről, lentről.
2021. júl. 29. 16:16
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Vidd vissza akkor, hogy mi lehet a gond, de nem normális.
2021. júl. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!