Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egyetlen izzó cseréje miatt...

Egyetlen izzó cseréje miatt nem gáz autószerelőhöz vinni a kocsit?

Figyelt kérdés
2021. aug. 13. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamihez nem értünk, azt szakemberre bízzuk.

Ebben mi lenne a gáz?

2021. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát hogy egy nem nagy munka egy szakinak, lehet hülyének néz, hogy ennyit sem tudok, de néztem videókat hogyan kéne cserélni és meg kell bontani majdnem az egész elejét. Hát ez nekem tuti nem megy.
2021. aug. 13. 20:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mersz hozzálátni, akkor irány a szerviz. Szerintem nem gáz.
2021. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj többet mutatni, mint ami van. Ha úgy gondolod, hogy nem tudod megcsinálni, akkor inkább vidd el szerelőhöz.
2021. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A sógorom is azt hitte hogy ért hozzá, végül kicserélte magának.

Csak eltört egy burkolatot, egy másikat úgy rakott fel, hogy később elhagyta. A felcsapódó víz belement a lámpabúrába, plusz a foglalat megolvadt. Így a végén lámpatestet kellett cserélni komplett, mert bemattult a foncsor a víztől.

Ez vajon nem gáz?

[link]

Ja, és eljött, hogy fúrjak neki alulra egy kis lyukat, ahol ki tud folyni a víz.

2021. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz ,oda viszed szervízbe és megmondod hogy cseréljék ki .
2021. aug. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul valószínűleg a kezelési útmutatóban is az szerepel, hogy ha nem működik a fényszóró, vidd a kocsit márkaszervízbe.
2021. aug. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én egyszer fordítva tettem be mind a két oldalra az izzókat. Sötétben, országúton életveszélyes volt ... A szerelő csak örül, ha 10 perc munkáért kap 15ezer forintot, de lehet megcsinálja ingyen is.
2021. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!